ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі ліквідують всі МРЕВ

Замість декількох трьох відділень МРЕВ, які зараз існують, з'явиться єдиний центр
Depo.
7 жовтня 2015 09:33
ФОТО: depo.ua
В Одесі ліквідують всі МРЕВ
В Одесі ліквідують всі МРЕВ

Як передає Depo.Одеса, про намір об'єднати міські відділення з надання послуг, пов'язаних з використанням транспортних засобів (МРЕВ) оголосив начальник ГУ МВС України в Одеській області Гіоргі Лорткіпанідзе.

На сайті обласної міліції вже оголосили конкурс на посаду начальника нового центру, його заступника та інших фахівців. Взяти в ньому участь зможуть і нинішні співробітники МРЕВ. Але крім них, в новий центр наберуть і інших людей, чия компетентність виявиться вище, ніж у старих співробітників. Серед вимог: знання іноземних мов, комп'ютера, діловодства і законів у сфері використання автотранспорту.

Передбачається, що нова служба буде займатися не тільки видачею водійських посвідчень, техпаспортів та інших документів, пов'язаних з транспортними засобами, але також оформляти довідки та дозволи на носіння зброї та інші документи, якими зараз відає міліція.

Коли саме відкриють новий центр поки не відомо. У прес-службі ГУ МВС України в Одеській області повідомляють, що дата буде відома після проведення конкурсу.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.