В Одесі курсанти - "нахимовці" знялися в гламурній фотосесії (ФОТО, ВІДЕО)

Компанію хлопцям в смугастих футболках склали дівчата модельної зовнішності

Як передає Depo.Одеса, організатори одеського кризового медіа-центру випустили календар на поточний рік, головними героями якого стали курсанти морської академії.

Патріотично-романтичний календар - перша частина волонтерського проекту під назвою "Незрадліві". Його завдання - познайомити українців із студентами Нахімовського училища, такими, що виконали в Севастополі гімн України. Тоді курсанти залишилися вірними присязі і продовжили навчання в Одеській морській академії.

В Одесі курсанти - "нахимовці" знялися в гламурній фотосесії (ФОТО, ВІДЕО) - фото 1

Як зазначили організатори проекту, вони хотіли з'єднати і показати молодість, красу і військово-морські сили, тому ця серія вийшла такою ліричною і легкою.

"Герої на наших фотографіях - це послідовники тих курсантів, які не зрадили Україну весною 2014 року, коли наші воїни були змушені покинути Крим. Вони зробили свій вибір: чи не зрадили свою землю і свій народ, не встали під прапор агресора. Ті курсанти - вже офіцери, зараз вони захищають Україну в Одесі, в Миколаєві, в Очакові і під Маріуполем. Хлопці на фотографіях з різних регіонів України, але всі вони об'єднані одним - тим, що в світі називають Військово-морські сили України", - зауважили вони.

В Одесі курсанти - "нахимовці" знялися в гламурній фотосесії (ФОТО, ВІДЕО) - фото 2

В Одесі курсанти - "нахимовці" знялися в гламурній фотосесії (ФОТО, ВІДЕО) - фото 3

В Одесі курсанти - "нахимовці" знялися в гламурній фотосесії (ФОТО, ВІДЕО) - фото 4

В Одесі курсанти - "нахимовці" знялися в гламурній фотосесії (ФОТО, ВІДЕО) - фото 5

В Одесі курсанти - "нахимовці" знялися в гламурній фотосесії (ФОТО, ВІДЕО) - фото 6

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса