В АМПУ відповіли на закиди мера Труханова щодо будівництва дороги "Хаджибей-2"

Адміністрація морських портів України прокоментувала ситуацію із протистоянням місцевих жителів кількох одеських районів та далекобійників та озвучила механізми вирішення проблеми

Лист, в якому Адміністрація морських портів України (АПМУ) висловила свою позицію щодо питання будівництва дороги, надійшов на адресу редакції Depo.Одеса.

Так, у відомстві вважають, що механізм вирішення проблеми виводу вантажівок з вулиць міста має три кроки. "Будівництво дороги "Хаджибей-2", з’єднання транспортної магістралі Одеського морського порту з цією дорогою, а також будівництво спеціального накопичувального демпферного майданчика для відстою автотранспорту в очікуванні проїзду в порт. Без реалізації кожного з цих напрямків остаточне вирішення проблеми не є можливим", – йдеться у повідомленні.

Крім того, в АМПУ наголосили, що Одеська міська рада жодного разу не зверталася до них та стивідорних компаній щодо можливого фінансування проекту. Більш того, адміністрація Одеського морського порту декілька разів зверталася до Одеської міської ради починаючи з жовтня 2018 року з проханням щодо надання дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення в користування земельних ділянок під будівництво і експлуатацію об’єктів транспортної інфраструктури (зазначених ділянок доріг, площею 1,1 і 1,5 га). Проте зазначені питання досі не були винесені на розгляд сесій міської ради.

Нагадаємо, що на останній апаратній нараді мер Одеси Геннадій Труханов заявив, що ані Мінінфраструктури, ані АМПУ не звертають уваги на конфлікт між далекобійниками та місцевими жителями та ігнорують участь у проекті "Хаджибей-2".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса