Українські прикордонники перейматимуть досвід румунських колег

Прикордонники України та Румунії будуть співпрацювати разом
Depo.
22 липня 2015 16:40
ФОТО: depo.ua
Українські прикордонники перейматимуть досвід румунських колег
Українські прикордонники перейматимуть досвід румунських колег

Спільний план по реалізації заходів про спільні навчання прикордонників України та Румунії був узгоджений днями під час роботи делегації Держприкордонслужби України у Центрі підготовки берегової охорони Прикордонної поліції Румунії, пише Одеса.depo.ua з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби України.

Очікується, що в рамках цього проекту Міжнародної організації з міграції, який фінансується Держдепартаментом США, буде проведено навчальний курс для командирів кораблів морської охорони Держприкордонслужби на базі Центру підготовки Берегової охорони Прикордонної поліції Румунії в місті Констанца. Крім того відбудеться спільне навчання оглядових груп співробітників прикордонних відомств України та Румунії, а також здійснюватиметься обмін досвідом за методикою підготовки персоналу між прикордонними службами країн.

Обмін досвідом буде здійснюватися  за методикою підготовки персоналу між Ізмаїльським навчально-тренувальним загоном і Центром підготовки Берегової охорони Прикордонної поліції Румунії.

Підписання цього документа планується у вересні цього року, після чого сторони перейдуть до практичного виконання заходів щодо спільної підготовки персоналу та обміну досвідом.

Більше новин Одещини читайте на Одеса.depo.ua.