ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українська письменниця презентувала в Одесі "голих людей"

Книга виявилася настільки популярною, що перший тираж в 5000 екземплярів закінчився якраз напередодні презентації в Одесі
Depo.
6 червня 2016 10:33
ФОТО: depo.ua
Українська письменниця презентувала в Одесі "голих людей"
Українська письменниця презентувала в Одесі "голих людей"

Відома українська письменниця Катерина Бабкіна приїхала до Одеси з презентацією своєї останньої книги "Щасливі голі люди", яка вийшла у видавництві "Meridian Chernowitz" на початку весни, пише Depo.Одеса з посиланням на "УСІ".

Сама письменниця каже про цей збірник прози як про книгу про людей з травматичним досвідом, які пережили розвал Радянського Союзу і становлення нової країни.

"Щасливі голі люди" - збірка з семи тематично об'єднаних оповідань про щастя і радості, про любов і смерть, про війну і дружбу, про Ханой, Нью-Йорк та Одесу.

Українська письменниця презентувала в Одесі "голих людей" - фото 1

"У китайців є таке прокляття: що б ти жив у часи змін. Ця книга - саме про такі моменти", - ділиться автор.

У квітні Катерина Бабкіна об'їздила десяток міст України з презентаціями нового збірника, і в кожному місті захід збирав повні зали. Сама ж масштабна презентація відбулася в Києві в рамках виставки Книжковий Арсенал-2016.

Примітно, що книга виявилася настільки популярною, що перший тираж в 5000 екземплярів закінчився якраз напередодні презентації в Одесі. Другий тираж видавництво обіцяє випустити вже в кінці місяця.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса