У Затоці на копа напав п'яний месник
Нападником виявився 23-річний місцевий мешканець
- Одеса
-
11 серпня 2017 12:53

Молодий чоловік напав на офіцера поліції у приміщенні опорного пункту, де поліціянт був на службі. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської облполіції.
За словами керівника Білгород-Дністровського відділу поліції Євгена Орлова, нападник раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності та звільнився з місць позбавлення волі. "А так як співробітник поліції, на якого він напав, раніше викрив його у скоєнні злочину та притягнув до відповідальності, вирішив помститись правоохоронцю",- розповів начальник відділу.
Наразі відомості про злочин внесено до ЄРДР. Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 345 (опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві) Кримінального кодексу України. Чоловікові повідомлено про підозру в скоєнні злочину та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Нагадаємо, раніше на Одещині п'яний дід побив копа сапою.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:40Adastra Cinema офіційно представляє перший трейлер екранізації світового бестселера Фріди Мак-Фадден "Служниця" ФОТО Відео
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:31СБУ затримала агентів фсб, які наводили ударні дрони рашистів на Одесу та Кіровоградщину ФОТО
- 12:25З вікна 6 поверху гуртожитку в Одесі викинули немовля. Дитина загинула ФОТО
- 11:42В Одесі через загрозу дронової атаки заборонили екскурсії містом для учнів
- 11:28Майже 12 млн грн готівкою намагався таємно перевезти через кордон житель Одещини
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 08:35На Одещині рашисти пошкодили об’єкти цивільної інфраструктури та житлову забудову
- 19:55У порту Чорноморська сталася масштабна пожежа ФОТО Відео
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 19:20На Одещині чоловік викрав автомобіль ТЦК: йому загрожує до 5 років ув'язнення
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 08:01В Одесі від російського дронового удару загорівся склад (ФОТО)
- 11:06Готували серію ракетно-дронових ударів по Києву та Одесі: СБУ затримала двох агентів РФ ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 10:24Одещина під ворожим ударом: Дрони атакували чотири енергетичні об’єкти
- 12:12 Рашисти в Україні зруйновали та пошкодили понад півтори тисячі пам’яток культурної спадщини та майже 2,4 тисячі об’єктів культурної інфраструктури
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм