У центрі Сіднея з'явилося велетенське серце у навушниках, автором якого є одеський скульптор

Одеський скульптор і художник Олександр Мілов продовжує підкорювати світ

Новий арт-об'єкт, створений одеситом Олександром Міловим, прикрасив центр австралійського Сіднея в рамках фестивалю Vivid Sydney, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

Скульптура виконана у відомій техніці Мілова і зображує планету у формі серця в навушниках. Як розповів автор роботи, темою фестивалю заявлені любов, мир і музика.  "Тут величезна кількість художників. На кожному перехресті щось монтують. Дуже приємно бути в їх числі, - каже він. - Зараз ми закінчуємо монтаж материків всередині серця, і вже завтра скульптура буде готова. З настанням ночі вона буде сяяти, як різдвяна ялинка".

Інсталяція простоїть в Сіднеї до осені, після чого приїде до України і прикрасить майданчик навпроти торгового центру в передмісті Одеси Фонтанці.

Щорічно фестиваль Vivid Sydney привертає художників з усього світу. Протягом трьох тижнів вони прикрашають австралійське місто світловими і світломузичними інсталяціями, перетворюючи його в нічний клуб. Подія незмінно приваблює натовпи туристів зі всього світу.

Фото: Facebook/Олександр Мілов

Нагадаємо, минулого року поруч із кінотеатром "Зоряний" в Одесі встановили копію відомої скульптури Олександра Мілова "Любов".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса