ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Труханова просувають свій підручник історії Одеси і радять Боровику вчитися по ньому

Боровика обурив той факт, що в підручнику йдеться про Одесу, як столицю Новоросії в XIX столітті
Depo.
21 квітня 2016 16:59
ФОТО: depo.ua

Радник мера Одеси Олег Бриндак прокоментував заяву в.о. віце-губернатора Саші Боровика з приводу однієї з фраз в підручнику з історії Одеси, співавтором якої є сам Олег Бриндак, пише Depo.Одеса з посиланням на "Одессит.ua".

Так, Боровика обурив той факт, що в підручнику йдеться про Одесу, як столиці Новоросії в XIX столітті.

"Відомий афоризм - в історію важко увійти, але легко вляпатися. Новоспечений український патріот з німецьким паспортом, що віддавав перевагу все життя любити Батьківщину здалеку, як "громадянин Європи", пропонує нам радикально переглянути історію Одеси XIX століття і зачистити її від "неполіткоректних" найменувань", - прокоментував цю заяву Боровика Олег Бриндак.

"Думаю, саме час більш уважно перечитати наш навчальний посібник і повчитися у попередників з XIX століття, як залучати інвестиції - в допомогу Саші сторінка номер 200 цієї допомоги", - додав радник мера.

Він зазначив, що цей розділ повинен становити особливий інтерес для Боровика, який, по ідеї, отримує зарплату держслужбовця за залучення інвестицій в область.
Крім того, Олег Бриндак нагадав, що 15 травня пройде тестування в усіх школах, і у Саші Боровика є прекрасна можливість сісти за підручники.

Читайте також: У Труханова вкладають в голови дітям, що Одеса - "столиця Новоросії"