ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Труханова частково звинуватили мешканців будинку, який обвалився

Мешканці встигли залишити будівлю до обвалення
Depo.
13 травня 2016 14:35
ФОТО: depo.ua
У Труханова частково звинуватили мешканців будинку, який обвалився
У Труханова частково звинуватили мешканців будинку, який обвалився

За інформацією КП "ЖКС "Порто-Франківський", що обрушився сьогодні вночі будинок по вул. Розумовської, 40, побудований ще в 1895 році, пише Depo.Одеса.

Про це повідомляє офіційний сайт міста

В кінці квітня поточного року мешканці будинку звернулися в ЖКС та повідомили, що в стіні будинку утворилася тріщина. Співробітники комунального підприємства, як і передбачено в таких випадках, виїхали на місце і встановили так звані маячки, які дозволять зафіксувати, йде процес розширення тріщини чи ні.

Також керівництвом ЖКС "Порто-Франківський" було направлено лист в Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою для обстеження даного будинку і можливого визнання його аварійним.

Однак мешканці будинку вирішили самостійно розпочати роботи по зміцненню стіни. Фахівці ЖКС видали відповідний припис, повідомивши мешканців про неприпустимість самовільного виконання подібних робіт.

В результаті обвалення, яке сталося сьогодні вночі, постраждало 3 квартири. Ніхто з людей не постраждав, мешканці встигли залишити будівлю до обвалення. Мешканцям однієї з квартир необхідно надати тимчасове житло, інші мешканці вирішили переїхати до родичів.

Міська влада спільно з ЖКС "Порто-Франківський" надають допомогу, в тому числі в охороні і перевезення особистого майна одеситів, які проживали в цьому будинку. Родині, яка потребує відселення, запропоновано переїхати до готелю.

Виконання всіх робіт знаходиться на постійному контролі першого заступника Одеського міського голови Анатолія Орловського.