У Труханова частково звинуватили мешканців будинку, який обвалився

Мешканці встигли залишити будівлю до обвалення
У Труханова частково звинуватили мешканців будинку, який обвалився
У Труханова частково звинуватили мешканців будинку, який обвалився

За інформацією КП "ЖКС "Порто-Франківський", що обрушився сьогодні вночі будинок по вул. Розумовської, 40, побудований ще в 1895 році, пише Depo.Одеса.

Про це повідомляє офіційний сайт міста

В кінці квітня поточного року мешканці будинку звернулися в ЖКС та повідомили, що в стіні будинку утворилася тріщина. Співробітники комунального підприємства, як і передбачено в таких випадках, виїхали на місце і встановили так звані маячки, які дозволять зафіксувати, йде процес розширення тріщини чи ні.

Також керівництвом ЖКС "Порто-Франківський" було направлено лист в Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою для обстеження даного будинку і можливого визнання його аварійним.

Однак мешканці будинку вирішили самостійно розпочати роботи по зміцненню стіни. Фахівці ЖКС видали відповідний припис, повідомивши мешканців про неприпустимість самовільного виконання подібних робіт.

В результаті обвалення, яке сталося сьогодні вночі, постраждало 3 квартири. Ніхто з людей не постраждав, мешканці встигли залишити будівлю до обвалення. Мешканцям однієї з квартир необхідно надати тимчасове житло, інші мешканці вирішили переїхати до родичів.

Міська влада спільно з ЖКС "Порто-Франківський" надають допомогу, в тому числі в охороні і перевезення особистого майна одеситів, які проживали в цьому будинку. Родині, яка потребує відселення, запропоновано переїхати до готелю.

Виконання всіх робіт знаходиться на постійному контролі першого заступника Одеського міського голови Анатолія Орловського.

Читайте також, "Опубліковані фото обвалу житлового будинку в Одесі","