У справі за фактом пожежі в одеському коледжі досі чекають експертизи
В рамках розслідування правоохоронцями призначені 70 експертиз
- Одеса
-
10 січня 2020 17:29

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на відділ комунікації поліції Одеської області.
Під час наради, яка відбулася сьогодні, 10 січня, в Одеській облдержадміністрації, тимчасово виконуючий обов’язки начальника ГУНП в Одеській області Іван Іщенко заявив, що остаточне рішення у справі за фактом пожежі в одеському коледжі може бути прийнято тільки після отримання результатів усіх експертиз.
На теперішній час основною версією трагедії залишається займання побутового електроприладу, підозра пред’явлена одній особі.
В рамках розслідування правоохоронцями призначені 70 експертиз. Серед них судово-медичні, будівельно-технічна, пожежно-технічна, судово-електротехнічна та комплексна пожежно-технічна.
"Ми чекаємо на висновки усіх експертиз. Тільки отримавши їх, можна буде прийняти остаточне процесуальне рішення по справі та визначитися з усіма винними у трагедії", – сказав Іван Іщенко.
Нагадаємо, що за фактом пожежі в Одеському коледжі економіки, права і готельно-ресторанного бізнесу, яка у грудні минулого року забрала життя шістнадцяти людей, поліцією розпочаті кримінальні провадження за двома статтями Кримінального кодексу України - порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки (ч. 2 ст. 270) та службова недбалість (ч. 2 ст. 367).
Читайте також: Загиблі у коледжі: Хто став жертвами страшної пожежі в Одесі
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:13В Одесі 13-річна агентка РФ разом з матір'ю вчинила ряд диверсій на замовлення ворога
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 08:36Внаслідок нічної атаки в Одесі загинув чоловік. Є руйнування
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 11:43В Одесі підірвали авто військового (ФОТО) ФОТО
- 21:33На Одещині чоловік кинув гранату у двір сусідки
- 15:09 росіяни атакували балістикою припортову інфраструктуру Одеси: є загиблі
- 09:01Внаслідок атаки БпЛА в Одесі пошкоджено багатоповерхівку. Поранено 5 людей, з них двоє дітей ФОТО
- 15:12Дискримінація і спотворення конкуренції: порти Одеса та Чорноморськ поскаржилися міністру Кулебі на тарифи Укрзалізниці
- 12:48Правоохоронці перекрили наркотрафік героїну з Туреччини
- 10:35Лікарка-реабілітолог та працівник залізниці з Одеси коригували атаки ворога по регіону та Силам оборони ФОТО
- 12:23В Україні стартували жнива
- 10:25Один дрон локаційно втрачений, решта - збиті: Нічна робота ППО
- 09:19Росія знову атакувала Одесу. Є загиблі та постраждалі (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:29Під час нічної атаки на Одещину до знищення ворожих БпЛА долучилися моряки-прикордонники
- 09:58Вночі російські дрони атакували Вилкове на Одещині
- 19:33У Білгород-Дністровському завершились пошуково-рятувальні роботи на місці російської атаки по навчальному закладу
- 09:20"УЗ" призначає нові поїзди з Одеси (ГРАФІК)