ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У виші Ківалова змушують студентів підписувати петиції на його користь (ФОТО)

Студентів НУ "Одеська юридична академія", президентом якого є народний депутат Сергій Ківалов, примушують підписувати петиції на сайті президента і здавати кошти
Depo.
1 жовтня 2015 13:55
ФОТО: depo.ua
У виші Ківалова змушують студентів підписувати петиції на його користь (ФОТО)
У виші Ківалова змушують студентів підписувати петиції на його користь (ФОТО)

Як стало відомо кореспондету Depo.Одеса, у Національному університеті "Одеська юридична академія" вимагають від студентів в добровільно-примусовому порядку підписувати петиції на користь народного депутата Сергія Ківалова.

Як повідомляють невдоволені студенти, по ланцюжковій системі (від ректорату, деканатів та старост потоків та груп) в "ківалівському" виші до них доводять інформацію про те, що всі студенти повинні підписати петиції, які були розміщені на сайті президента України.

"До нас доводять інформацію в такому руслі: хлопці та дівчата, не зважаючи на ваші політичні вподобання або їх відсутність, треба підписати зазначені петиції до 16:00 01 жовтня. Ми все побачимо, хто підписав, а хто ні! Ви ж всі розумієте, що якщо Ківалову буде погано, погано буде і нам", - розповів один з студентів, невдоволених таким свавіллям адміністрації вищого навчального закладу.

Також подібні об'яви поширюють голова студентської ради університету Валерія Прущак, яка є автором однієї з петицій, та всі старости потоків та груп.

У Підрахуя примушують студентів підписувати петиції на його користь (ФОТОДОКАЗИ) - фото 1

У Підрахуя примушують студентів підписувати петиції на його користь (ФОТОДОКАЗИ) - фото 2

Автором однієї з петицій виступив особисто Сергій Ківалов.

У Підрахуя примушують студентів підписувати петиції на його користь (ФОТОДОКАЗИ) - фото 3

Серед студентів та старост виявилися і палкі прихильники ініціативи. Так, наприклад, одна з студенток Христина Іванова, вимагає "проголосувати за петиції, які були затверджені профкомом та студрадою" і вимагає пояснень від тих студентів, які не проголосували (за словами студентів, такі дописи роблять старости-Ред.).

У Підрахуя примушують студентів підписувати петиції на його користь (ФОТОДОКАЗИ) - фото 4

Деякі студенти-активісти роблять репости дописів в групи.

У Підрахуя примушують студентів підписувати петиції на його користь (ФОТОДОКАЗИ) - фото 5

А деякі студенти навпаки в анонімних спільнотах соцмережі "Вконтакті" жаліються на те, що в деканаті примушують підписувати петиції.

У Підрахуя примушують студентів підписувати петиції на його користь (ФОТОДОКАЗИ) - фото 6

Також джерело повідомляє про те, що студентів та викладачів примущують офомлювати платну підписку на агітаційну газету "Слово", яка коштує 140 гривень. І це при тому, що зараз ця газета, як і газета "Вєсті" розповсюджується безкоштовно на багатьох перехрестях вулиць Одеси.

Крім цього від студентів університету вимагають сплачувати по 12,5 гривень на так звані "потреби студради". Насправді нікому невідомо куди потрапляють ці гроші, але нескладно порахувати, що, якщо всі близько 17 тисяч студентів здадуть кошти, то це виходить 212,5 тисяч гривень на місяць.

Нагадаємо, що 30 серпня так званий "Замок Гаррі Поттера", володіння яким приписують нардепу Ківалову, штурмували активісти "Автомайдану" і виклали відповідне відео.

Також читайте: Хто в Одесі грає на боці власника "замку Гаррі Поттера" Ківалова

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.