ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У міській маршрутці в Одесі побилися жінки-пасажирки

Під час конфлікту однієї з них притиснуло голову дверима, а друга намагалася виштовхнути її з салону на ходу
Depo.
6 жовтня 2015 15:36
ФОТО: depo.ua
У міській маршрутці в Одесі побилися жінки-пасажирки
У міській маршрутці в Одесі побилися жінки-пасажирки

У міській маршрутці в Одесі побилися жінки-пасажирки. Під час конфлікту однієї з них притиснуло голову дверима, а друга намагалася виштовхнути її з салону на ходу, пише Depo.Одеса з посиланням на "Сегодня".

Скандальний інцидент стався в останні дні вересня. Явно підхмелена, за словами очевидців, пасажирка громадського транспорту приготувалася до виходу на своїй зупинці за 15 хвилин, стала у передніх дверей і перегородила своєю великою сумкою прохід.

"Чоловік запитав її, навіщо вона так рано встала, адже їй ще їхати і їхати, буде заважати людям заходити в маршрутку", - розповідає очевидець і додає, що жінка відповіла йому в дуже грубій формі.

На відео видно, як після такої відповіді з місця схоплюється супутниця ображеного чоловіка і починає штовхати кривдницю, намагаючись випровадити її з салону. У якийсь момент бійки голова останньої виявляється затиснутою між дверима і поручнем. "Полонянка" визволяють, але конфлікт триває. У підсумку пасажирку з великою сумкою все-таки посадили на місце, але образи ще довго не вщухали.

У міліції обіцяли прокоментувати конфлікт пізніше.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.