У матчі легенд українського футболу київський "Динамо" переміг "Чорноморець"

Поєдинок, що складався з двох таймів по 30 хвилин, завершився внічию, в серії пенальті більш вдалими виявилися кияни

У матчі легенд українського футболу київ…

У неділю, 2 червня, в Одесі відбувся футбольний матч, присвячений пам'яті футболістів і тренерів "Чорноморця", які вже пішли з життя, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу футбольного клубу.

Перед початком матчу до учасників і глядачів звернулись екс-президент ФК "Чорноморець" Григорій Біберган, колишні футболісти і тренери клубу Леонід Буряк і Василь Іщак. Композитор і співак Валентин Куба виконав написаний ним 15 років тому гімн футбольного клубу "Чорноморець".

На одеському стадіоні "Чорноморець" зустрілися команди ветеранів "Чорноморця" і київського "Динамо". Двотаймовий матч завершився нічією - 3:3, проте за серією пенатльті перемогу здобула київська команда - 2:4.

Подивитися матч, у якому взяли участь легендарні футболісти, прийшли близько 10 тисяч глядачів.

Від "Чорномореця" на полі грали наступні футболісти: Віктор Гришко, Віктор Зубков, Олександр Поліщук, Анатолій Дорошенко, Василь Іщак (капітан), Леонід Гайдаржи, Ігор Добровольський, Сергій Пучков, Юрій Куліш, Андрій Воронін, Іван Гецко; на заміну вийшли - Віталій Руденко, Денис Колчин, Юрій Селезньов, Олександр Спіцин, В'ячеслав Терещенко, Руслан Гілазєв, Сергій Кочвар, Володимир Мусолітін, Олександр Бондаренко, Андрій Телесненко.

Команду київського "Динамо" представляли: Юрій Роменський, Юрій Дмитрулін, Геннадій Литовченко, Юрій Калитвинцев, Анатолій Дем'яненко (капітан), Василь Рац, Ігор Бєланов, Сергій Беженар, Олексій Михайличенко, Олександр Заваров, Сергій Федоров; на заміну вийшли - Всеволод Романенко, Іван Яремчук, Василь Кардаш, Юрій Мороз, Юрій Максимов, Олег Кузнецов, Володимир Бессонов.

Голи забили: Воронін (29, 49), Бондаренко (43) - Михайличенко (14), Яремчук (28), Максимов (58).

Післяматчеві пенальті: Гілазєв, Воронін, Мусолітін (парирував Романенко), Іщак (парирував Романенко) - Калитвинцев, Яремчук, Максимов, Бєланов.