ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У ГПУ звільнили скандального прокурора Одещини Стоянова

В.о. генерального прокурора України звільнив з посади прокурора Одещини Стоянова
Depo.
15 квітня 2016 17:10
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса, щодо Стоянова була завершена люстраційна перевірка.

Про це заявив під час брифінгу повідомив прокурор ГПУ Куценко. Також відповідне повідомлення було розміщене на сайті ГПУ.

Також Петро Порошенко звернувся до ГПУ з листом-пропозицією щодо розгляду питання про можливість перебування Стоянова на посаді прокурора Одещини.

"В.о. Генерального прокурора Юрій Сєврук невідкладно розглянув всі ці документи і прийняв рішення про звільнення Миколи Стоянова з посади прокурора Одеської області та з органів прокуратури у зв'язку з тим, що дійсно на нього розповсюджуються ті заборони, які передбачені ЗУ "Про очищення влади". Такий наказ підписано 15 квітня 2016 р № 69К. По суті наказу: "Наказую звільнити державного радника юстиції 3-го класу Стоянова Миколи Степановича з посади прокурора Одеської області та з органів прокуратури в зв'язку з припиненням трудового договору відповідно до пунктів 7-2, ст. 36 Кодексу законів про працю України. Підстави - довідка про результати вивчення особової справи щодо Стоянова",- заявив Куценко.

Обов'язки головного прокурора Одещини буде виконувати його перший заступник Жученко Олег Дем'янович.

Нагадаємо, що з 30 березня в Одесі тривала безстрокова акція протесту відносно призначення Миколи Стоянова новим прокурором Одещини.

 

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса