У ГПУ готові у примусовому порядку привезти Марушевську до суду у "справі про 500 грн премії"

Генпрокуратура підключилася до справи про преміювання співробітниць Одеської митниці, зокрема і екс-керівника відомства Юлії Марушевської, до 8-го березня 2016 року на 500 гривень

Depo.
13 березня 2017 16:13
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса з посиланням на "24 канал", до справи, яку порушило Національне агентство із запобігання корупції щодо виплати премії у розмір 500 грн екс-начальниці Одеської митниці Юлії Марушевської підключилися і у прокуратурі. Про це розповів чоловік Марушевської Маркіян Проців.

"Сьогодні до Юліного представника подзвонила така собі Семенюк Антоніна Василівна (начальник управління нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю) і запитала, чи Юля буде завтра на засіданні суду в Одесі, бо делегація ГПУ планує приїхати з Києва. Донедавна ГПУ взагалі не була причетна до цієї справи", – зазначив він.

За словами Проціва, на відповідь юриста, що вона не в курсі, прокурор відповіла, що за їхньою інформацією Марушевська кордон не перетинала і тому, у випадку неявки, вони проситимуть суддю про примусову доставку в суд на наступне засідання.

"Тобто без цирку не обійтися. Ось так система переслідує злісних порушників і тратить гроші та ресурси", - додав Проців.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса