У дачному жилмасиві на Одещині ввели карантин через сказ

Територію села та дачного масиву Кошар Лиманського району оголосили неблагополучною по сказу тварин

 

Відповідне рішення учора, 19 червня, ухвалила Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при райдержадміністрації, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на відділ комунікацій Лиманської РДА.

Межами неблагополучного пункту визначено всю територію села Кошари, загрозливою зоною вважають прилеглі території в радіусі 5 км. 

За інформацією прес-служби, в одному з домогосподарств дачного масиву захворіла собака. Господарі звернулися до ветеринара в м. Южне, та повідомили про хвору тварину Сичавську лікарню ветмедицини. Собаку, в якого запідозрили сказ, ізолювали, а через кілька днів він загинув. Пізніше діагноз підтвердили в Одеській регіональній лабораторії Держпродспоживслужби.

Щоб не допустити пошиоення інфекції, у селі Кошари щепили проти сказу 125 котів та собак. При обстежені помешкань сусідів, тварин, підозрілих на захворювання, не знайшли. Трупів тварин на польовому масиві, що прилягає до дачного масиву, також не виявили.

За клінічним станом тварин приватних господарств мешканців села ведеться спостереження лікарем ветеринарної медицини Сичавської лікарні ветмедицини.

Нагадаємо, у Білгород-Дністровському районі через сказ двох кішок ввели карантин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса