У Чернівцях медики госпіталізували ще трьох людей з підозрою на коронавірус
У Чернівцях медики сьогодні, 15 березня, госпіталізували ще трьох пацієнтів з підозрами на коронавірусну інфекцію
- Одеса
-
15 березня 2020 11:41
Про це повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на пресслужбу Чернівецької ОДА.
Так, до інфекційного відділення обласної клінічної лікарні госпіталізували чоловіка з підозрою на COVID-19. Також до обласної дитячої клінічної лікарні госпіталізовано маму з дитиною.
"Всі ці пацієнти раніше контактували з особами, які мають підозру на коронавірус. Зараз їм надають відповідну медичну допомогу", – йдеться у повідомленні пресслужби.
Нагадаємо, 13 березня, у Чернівецькій області ввели надзвичайни стан через загрозу розповсюдження коронавірусу.
Також нагадаємо, 3 березня в Україні зафіксовано перший випадок коронавірусу. Його виявили у чоловіка, який приїхав у Чернівецьку область на автомобілі з Румунії, куди він прилетів з Італії.
12 березня в Україні виявили ще два випадки інфікування коронавірусом, у Житомирській та Чернівецькій областях.
Ввечері 12 березня стало відомо, що в Італії коронавірус підхопила українка, її стан – дуже важкий.
11 березня в Україні на три тижні ввели карантин через коронавірус.
Того ж дня Україна скасувала авіасполучення з Італією у зв'язку з введенням карантину через спалах коронавірусу у світі.
Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.
За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів в Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині.
11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.
Читайте також: В Україні карантин через коронавірус: Що відбувається
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 21:53На Одещині прикрили одразу три ухилянтські схеми ФОТО
- 18:33На Одещині матір побила однорічного сина, бо малюк плакав: дитина померла
- 08:23Росіяни вдарили дронами по Одесі. Що відомо ФОТО
- 21:21 Президент України в Одесі зустрівся з Генсеком НАТО: Про що говорили і домовлялися
- 11:56Вибухотехніки знищили дві морські міни, які винесло до узбережжя на Одещині ФОТО Відео
- 09:01Вночі ворог вдарив по лікарні в Одесі: Поранено 7 людей ФОТО
- 15:39До "Тузлівських лиманів" прилетіли фламінго (ФОТО) ФОТО
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:57"УЗ" запустить до Великодня додатковий поїзд між Києвом та Одесою (ГРАФІК)
- 14:16 Правоохоронці затримали 13 паліїв, які діяли на замовлення російських спецслужб: серед них мати та 16-річний син ФОТО
- 15:35В Україні йде сніг, а в Карпатах покрив подекуди сягає 30 см (ФОТО,ВІДЕО) ФОТО Відео
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 21:01Пʼятеро осіб отримали підозри за постачання неякісного меду військовим
- 09:34 Повітряні сили збили 41 із 74 ворожих дронів: Наслідки атаки фіксують у трьох областях
- 12:55На Одещині викрили правоохоронця, що допомагав ухилянтам тікати до Придністров'я
- 09:31Росармія з шести напрямків запустила цієї ночі 111 дронів та одну ракету по Україні
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію