ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ЦВК оприлюднила список селищних голів Одещини

ЦВК опублікувала офіційні результати виборів селищних голів Одещини
Depo.
4 листопада 2015 19:51
ФОТО: depo.ua
ЦВК оприлюднила список селищних голів Одещини
ЦВК оприлюднила список селищних голів Одещини

Центральна виборча комісія України опублікувала офіційні результати виборів селищних голів Одещини, пише Depo.Одеса з посилання на "ЦВК".

Березівський р-н, Раухівська селищна рада - Ніколаєнко Володимир Олексійович, самовисуванець, голова Раухівської селищної ради.

Біляївський р-н, Хлібодарська селищна рада - Зазуляк Степан Степанович, самовисуванець, голова Хлібодарської селищної ради.

Великомихайлівський р-н, Цебриківська селищна рада - Барнасевич Володимир Франкович, політична партія "Громадянська позиція", голова Цебриківської селищної ради.

Іванівський р-н, Іванівська селищна рада - Хобта Віктор Іванович, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", голова Іванівської селищної ради.

Іванівський р-н, Петрівська селищна рада - Радославов Ілля Іванович, самовисуванець.

Іванівський р-н, Радісненська селищна рада - Пелін Олег Михайлович, самовисуванець.

Ізмаїльський р-н, Суворовська селищна рада - Генчевський Петро Дмитрович, самовисуванець, голова Суворовської селищної ради.

Кодимський р-н, Слобідська селищна рада - Михель Микола Іванович, самовисуванець.

Комінтернівський р-н, Комінтернівська селищна рада - Прокопечко Людмила Ярославівна, радикальна партія Олега Ляшка, головний редактор інформаційно політичних програм ПП "Районне телебачення".

Комінтернівський р-н, Новобілярська селищна рада - Мартинова Жанна Борисівна, самовисуванка, партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність", секретар Новобілярської селищної ради.

Комінтернівський р-н, Чорноморська селищна рада - Удалов Сергій Анатолійович, самовисуванець, голова Чорноморської селищної ради.

Красноокнянський р-н, Красноокнянська селищна рада - Євтуховський Валентин Анатолійович, самовисуванець, голова Красноокнянської селищної ради.

Любашівський р-н, Зеленогірська селищна рада - Бевзенко Анатолій Федорович, партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність", голова Зеленогірської селищної ради.

Любашівський р-н, Любашівська селищна рада - Павлов Геннадій Анатолійович,
партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність", голова Любашівської селищної ради.

м.Білгород-Дністровський, Затоківська селищна рада - Звягінцев Василь Іванович, самовисуванець, голова Затоківської селищної ради,

м.Білгород-Дністровський, Сергіївська селищна рада - Вовченко Ігор Васильович, самовисуванець, член Політичної Партії "Опозиційний блок", генеральний директор ПП "Курортне об’єднання "Перлина Чорномор’я".

Миколаївський р-н, Миколаївська селищна рада - Ізбаш Олександр Іванович
Аграрна партія України, заступник директора ТОВ "Агроінвестгруп".

Овідіопольський р-н, Великодолинська селищна рада - Граб Володимир Олександрович, самовисуванець, голова Велико-Долинської селищної ради.

Овідіопольський р-н, Овідіопольська селищна рада - Савельєва Лідія Іванівна, самовисуванка, заступник Овідіопольського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Овідіопольський р-н, Таїровська селищна рада - Хасаєв Хасан Гарунович, самовисуванець, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Овідіопольський р-н, Авангардівська селищна рада - Хрустовський Сергій Григорович, самовисуванець, голова Авангардівської селищної ради.

Роздільнянський р-н, Лиманська селищна рада - Євтодій Ольга Саввівна, самовисуванка, секретар Лиманської селищної ради.

Савранський р-н, Савранська селищна рада - Дужій Сергій Григорович, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Саратський р-н, Саратська селищна рада - Негодяєв Анатолій Леонідович, самовисуванець, голова Саратської селищної ради.

Тарутинський р-н, Березинська селищна рада - Желясков Федір Федорович, самовисуванець член Політичної Партії "Опозиційний блок".

Тарутинський р-н, Бородінська селищна рада - Арнаутов Степан Степанович, політична партія "Наш край".

Тарутинський р-н, Серпневська селищна рада - Добровольський Володимир Євгенійович, самовисуванець, голова Серпневської селищної ради.

Тарутинський р-н, Тарутинська селищна рада - Куруч Іван Іванович, політична партія "Наш край", голова Тарутинської селищної ради.

Фрунзівський р-н, Фрунзівська селищна рада - Пустова Тетяна Анатолівна,
партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність", голова Фрунзівської селищної ради.

Фрунзівський р-н, Затишанська селищна рада - Топольницький Геннадій Миколайович, самовисуванець.

Ширяївський р-н, Ширяївська селищна рада - Шаповалова Юлія Станіславівна,
партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність", голова громадської організації "Щит: Одеса – Північ".

Більше новин Одеси та Одещини читайте на Depo.Одеса.