Труханов знав про ймовірне оголошення підозри і переховувався за кордоном, - прокурор

У Солом'янському суді Києва триває розгляд клопотання САП по обранню меру Одеси Геннадію Труханова запобіжного заходу

Під час судового засідання сьогодні, 15 лютого, прокурор розповів про те, що Геннадій Труханов знав, що йому оголосять про підозру і з грудня минулого року переховувався за кордоном. Про це повідомляє кореспондент Deро.Одеса.

Прокурор розповів, що слідство має підтвердження того, що в телефонній розмові Труханов розповідав про те, що йому НАБУ повинно вручити підозру. Після цієї розмови він виїхав за кордон і більше не повертався до України до 14 лютого.

За словами прокурора, 19 грудня 2017 року Труханов вилетів у відрядження до Стамбулу, по закінченні якого пішов у відпустку до 18 січня 2018. Потім подовжив відпустку, після якої, 22 січня відбув у відрядження до Афін. З 26 по 28 січня мер Одеси був у відрядженні у Давосі, а потім з 29 січня до 11 лютого знову був у відпустці. З 12 лютого він начебто був у відрядженні у Чехії, проте доказів цьому немає. Прокурор зазначив, що не відомо, чого Труханов вирішив перервати своє відрядження до Чехії, на його думку це виглядає підозріло.

Нагадаємо, САП вимагає обрати Труханову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом на заставу у розмірі 50 млн грн. Під час засідання прокурор назвав ризики, через які вимагає саме такий запобіжний захід.

Depo.Одеса веде хроніку подій навколо "справи Труханова".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #суд