ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Труханов здав підземний перехід в центрі Одеси сепаратисту з Криму

Відповідне розпорядження з'явилося на сайті Одеської міської ради
Depo.
14 квітня 2016 12:12
ФОТО: depo.ua
Труханов здав підземний перехід в центрі Одеси сепаратисту з Криму
Труханов здав підземний перехід в центрі Одеси сепаратисту з Криму

Міський голова Одеси Геннадій Труханов підписав розпорядження про передачу в оренду товариству з обмеженою відповідальністю (ТОВ) "БУД СПОЖИВ СОЮЗ" частини підземного пішохідного переходу, розташованого за адресою: вул. Дерибасівська ріг вул. Преображенської 1 квітня, пише Depo.Одеса з посиланням на "Ізбірком".

Труханов здав підземний перехід в центрі Одеси сепаратисту з Криму - фото 1

11 квітня на сайті Одеської міської ради з'явилося розпорядження Одеського міського голови №265 від 1 квітня.

Згідно з розпорядженням частина підземного пішохідного переходу площею 295 кв. м, розташованого за адресою: вул. Дерибасівська ріг вул. Преображенської, терміном на 2 роки 11 місяців передається в оренду для розміщення торгових об'єктів, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи.

Труханов здав підземний перехід в центрі Одеси сепаратисту з Криму - фото 2

У розпорядженні не вказується вартість оренди, однак вказана мало кому відома фірма, що отримала частину підземного переходу в самому центрі Одеси. На даний момент не вдалося знайти активних пропозицій оренди в зазначеному переході, однак ще в грудні 2015 року павільйони площею 20 кв. метрів тут пропонували за 4500 грн в місяць. Таким чином ринкова вартість оренди 295 кв. метрів становить 66 375 грн на місяць або 796,5 тис. грн на рік. У той же час розпорядження посилається на рішення Одеської міської ради від 9 листопада 2005 року № 4840-IV "Про нову редакцію Методики розрахунку граничних розмірів орендної плати за оренду майна, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади м. Одеса". Однак самого рішення на сайті мерії немає.

Труханов здав підземний перехід в центрі Одеси сепаратисту з Криму - фото 3

Однак набагато цікавіше виявляється особистість керівника фірми. Місцем його реєстрації вказані: Автономна Республіка Крим, Сімферополь, Київський район, вул. Камська, будинок 23, квартира 7. Ці ж ім'я та адресу вказані у засновників ще кількох юридичних осіб. У тому числі сімферопольського кінотеатру "Зірка" і ТОВ "Перехід-Сервіс" (контролював кілька років тому левову частку сімферопольських переходів).

Крім того, Андрій Кузьмін був депутатом Київської райради Сімферополя і заступником голови Громадської ради при Раді міністрів АРК і вже неодноразово потрапляв в поле зору журналістів, оскільки його "відразу кілька людей звинувачують у привласненні великих сум і торгівлі місцями в громадській раді, намагання проводити громадські перевірки на платній основі, навіть в побоях" ("Центр журналістських розслідувань").

Крім того, Андрій Кузьмін неодноразово був помічений в проросійській агітації. Зокрема, 29 березня 2014 року, через 2 тижні після так званого "референдуму" про статус Криму Кузьмін в якості першого заступника голови Громадської ради при Радміні Криму, виступив з прес-конференцією в рамках акції "Крим - це Південний Схід, Південно-Схід - це Крим".

"У Криму зараз непростий період, - заявив Андрій Кузьмін. - Необхідно впроваджувати нормативно-правові, законодавчі та соціальні стандарти Росії в Крим", - заявляв Кузьмін.

Також в 2013 році Кузьмін проходив підозрюваним у справі про побиття підприємця. А ще в 2009 році Кузьмін був помічений в бійці з українськими націоналістами, які вийшли на мітинг з нагоди Дня Конституції України.

Крім того, ЗМІ намагалися пов'язати Андрія Кузьміна з екс-прокурором Ренатом Кузьміним, проте їх взаємозв'язок доведений не був. А починаючи з середини 2014 року слід Кузьміна в Криму і зовсім зникає, після чого він з'являється вже як засновник ТОВ "БУД СПОЖИВ СОЮЗ".

Труханов здав підземний перехід в центрі Одеси сепаратисту з Криму - фото 4

Труханов здав підземний перехід в центрі Одеси сепаратисту з Криму - фото 5

Труханов здав підземний перехід в центрі Одеси сепаратисту з Криму - фото 6

Труханов здав підземний перехід в центрі Одеси сепаратисту з Криму - фото 7

Нагадаємо, раніше СБУ взялася за Труханова через російський паспорт.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса