ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Труханов впевнений, що переміг на виборах у мери в один тур

Мер запевнив, що зможе спрацюватися з новим депутатським корпусом
Depo.
27 жовтня 2015 16:13
ФОТО: depo.ua
Труханов впевнений, що переміг на виборах у мери в один тур
Труханов впевнений, що переміг на виборах у мери в один тур

Труханов заявив, що виграв вибори мера Одеси в один тур, пише Depo.Одеса з посиланням на "Трасу Е-95".

"Тут коментар тільки один - вибори відбулися в Одесі, відбулися в один тур. Наскільки я знаю, протоколи з районних комісій звезені в міську виборчу комісію. Якщо підсумувати по тим підсумками, за якими відзвітували районні комісії - 51,93% на мою користь. Це говорить про те, що вибори відбулися в один тур в Одесі. І нам належить працювати вже з сьогоднішнього дня", - сказав Генадій Труханов.

"Я вважаю це абсолютно нормальний процес, коли ті, хто програли сьогодні, вони іншого говорити за визначенням не можуть. Звичайно, вони ж не визнають того, що слабкий рейтинг, що вони програли. Hадо звинуватити всіх оточуючих і всю систему. Я вважаю, що потрібно трішки охолонути, перш за все, діяти за законом, звертаючись до територіальної комісії, виконуючи ті процедури, які передбачені законом, а не просто так голослівно кричати. ​​Крик, фон - це ні до чого не приведе ", - упевнений він.

"Я зацікавлений, насамперед у тому, щоб зняти всі питання, які можуть бути. Зняти їх і відповісти на них, щоб не було сумнівів ні в кого, що вибори в Одесі пройшли правильно, чесно, прозоро, за законом", - зазначив Генадій Труханов.

Він додав, що зможе спрацюватися з новим депутатським корпусом.

Більше актуальних політичних новин можна знайти на Depo.Одеса.