ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Труханов офіційно заявив про готовність проведення Євробачення-2017 в Одесі

Одеса офіційно заявила про готовність прийняти Євробачення-2017
Depo.
18 травня 2016 10:40
ФОТО: depo.ua
Труханов офіційно заявив про готовність проведення Євробачення-2017 в Одесі
Труханов офіційно заявив про готовність проведення Євробачення-2017 в Одесі

Як передає Depo.Одеса з посиланням на сайт міста Одеси, мер Геннадій Труханов звернувся до прем'єр-міністра, міністра культури і гендиректора НТКУ з проханням про розгляд можливості проведення конкурсу саме в Одесі.

"Завдяки успішному виступу і перемозі Джамали на "Євробаченні 2016" в Стокгольмі (Швеція) Україна отримала право провести в 2017 році цей престижний конкурс в одному з міст нашої країни. У зв'язку з цим Одеський міський голова направив офіційні листи прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману, міністру культури України Євгену Нищуку і генеральному директору Національної телекомпанії України Зурабу Аласанії, в яких висловив готовність Одеси до проведення такого масштабного пісенного конкурсу", - повідомляє прес-служба міськради .

У зверненні, зокрема, йдеться про те, що Одеса є багатонаціональним, європейським містом з багатими культурними традиціями і дивовижною історією. Одеса - місто, який вже має досвід проведення фестивалів світового рівня. Це - Міжнародний кінофестиваль, Odessa Jazz Fest, Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва "Два дні і дві ночі нової музики". Значною перевагою є і той факт, що Одеса розташовується на березі моря і забезпечена необхідною туристичною інфраструктурою.

"Від щирого керівного складу Одеської міської ради та всієї громади міста Одеси висловлюю готовність і здатність міста Одеси прийняти пісенний конкурс "Євробачення" в 2017 році", - зазначив Геннадій Труханов в своїх офіційних зверненнях.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса