ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Труханов хоче сісти за стіл переговорів з "антитруханівцями"

Ця зустріч була запланована на 21 квітня, проте чиновники мерії на неї не прийшли
Depo.
16 травня 2016 13:44
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса з посиланням на "Таймер", як повідомив мер Одеси Геннадій Труханов, профільному управлінню було доручено організувати зустріч з представниками громадських організацій, опозиційних міській владі. У департаменті внутрішньої політики Труханову доповіли, що вона відбулася 21 квітня, але, за словами директора департаменту Олександра Жильцова, "пройшла без участі представників мерії".  

"У нас тепло на вулиці і всі якось подрасслабилися. Тут написано: "Організувати зустріч з представниками громадських організацій, що займають протестну позицію по відношенню до міської влади". Ви організували? Що мені тоді пишуть, що, за інформацією департаменту внутрішньої політики, 21 квітня проведено зустріч з представниками громадських організацій. Чого тоді ви мені даєте інформацію цю?", - відповів мер Одеси.

Труханов попросив чиновників зустрітися з людьми і поцікавитися причинами їх невдоволення.

"В будь-якому випадку потрібно підійти і запитати цих людей: ви бастуете, протестуєте, назвіть свої причини, може їх можна вирішити і виправити цю ситуацію? Може можна сісти за стіл переговорів? Візьміть до відома те, що я зараз сказав", - доручив Труханов.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса