ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Наприкінці літа у мера згадали про Трасу здоров'я

Мерія обіцяє відремонтувати всі майдачники вздовж Траси здоров'я
Depo.
19 серпня 2015 14:48
ФОТО: depo.ua
Наприкінці літа у мера згадали про Трасу здоров
Наприкінці літа у мера згадали про Трасу здоров'я

Напередодні виборів віце-мер Одеси В'ячеслав Шандрик провів виїзну нараду, присвячену питанням подальшого благоустрою Траси здоров'я, пише Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт міста.

Траса здоров'я в Одесі до кінця року відремонтується - фото 1

В даний час протягом всієї Траси вже відремонтована пішохідна доріжка, що дозволяє численним пішоходам і любителям активного відпочинку безпечно переміщатися уздовж траси, не заважаючи один одному.

Траса здоров'я в Одесі до кінця року відремонтується - фото 2

Тепер ремонтні бригади приступили до благоустрою дитячих, спортивних та видових майданчиків. Учасники виїзної наради обговорили питання благоустрою та модернізації майданчиків, де зможуть спокійно відпочити в тіні молоді мами з дітьми і люди похилого віку. Уздовж Траси здоров'я планується облаштувати три таких майданчики.

Всього після завершення робіт уздовж морського узбережжя буде відремонтовано та облаштовано 7 дитячих, 8 спортивних та 5 видових майданчиків. Потім буде відновлено зовнішнє освітлення вздовж всієї Траси здоров'я, що дозволить продовжити час перебування тут одеситів і гостей міста, незалежно від пори року.

Траса здоров'я в Одесі до кінця року відремонтується - фото 3

Після цього будуть проведені роботи з ремонту асфальтного покриття.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.