ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Топ місць для поцілунків в мальовничій Одесі

Дізнайтеся, де можна провести незабутнє романтичне побачення з коханою людиною
Depo.
5 липня 2015 07:55
ФОТО: depo.ua
Топ місць для поцілунків в мальовничій Одесі
Топ місць для поцілунків в мальовничій Одесі

Кореспонденти Одеса.depo.ua підготували топ романтичних місць для одеситів і гостей міста, в яких вони зможуть дарувати один-одному пристрасні та ніжні поцілунки.

На вулицях Одеси вже по-літньому спекотно, і не дивно, що серця закоханих пар стають ще палкішими у цьому місті романтики, яке ще по праву називають "маленьким Парижем".

1. Сквер Пале-Рояль. Це тихий і затишний місце у самому серці Одеси, яке знаходиться біля Оперного театра і облаштоване лавками, на яких одесити і гості міста освідчуються у своїх почуттях на очах у мармурової пари Амура і Психеї.

У одеситів існує повір'я, що освідчуватись біля цієї статуї, то можна отримати благословення цих стосунків батьками закоханої пари.

2. Приморський бульвар. На Приморський бульвар зі своєю другою половинкою краще йти ввечері, коли на деревах запалюють безліч вогників, які створюють казковий тунель для прогулянок. В цей час на бульварі дійсно панує атмосфера романтики і кохання.

3. Воронцовська колонада. Багато хто з одеситів вважає це місце найромантичнішим в Одесі, через те, що багато закоханих жінок часто з нього визирали своїх чоловіків, які повертались до них з далеких морів.

4. Міст закоханих. Цей невеличкий місточок справді виконує своє загадкове призначення - об'єднує серця закоханих назавжди. Саме він допоміг зустрітись двом самотнім серцям одеської красуні та грецького моряка. Обов'язково подаруйте поцілунок своїй людині саме на цьому містку.

5. Французьській бульвар. Особливо в літку це місце заворожує своєю красою і налаштовує на романтичний лад. Під кронами давніх дерев, під якими буває не видно неба закохані пари часто нагадують один-одному про свої почуття.

6. Сходи Кохання на узвозі Кунгуна. Коли одесити гуляють цими сходами поряд зі своєю коханою людиною, то при кожному кроці на наступну сходинку кажуть один одному ніжні слова кохання. А піднявшись на самий верх підтверджують їх полум'яним поцілунком.

7. Тещин міст. Зазвичай сюди закохані пари приходять з замочком, на якому пишуть свої імена і причіпивши його на міст, закріплюють свої стосунки щирими поцілунками. Нещодавно на цьому мосту були встановлені і лавки "Першого поцілунку" для закоханих, з яких відкривається чудовий краєвид на одеський порт.

8. Одеська набережна на 16 станції Великого Фонтану.
Це місце, ніби, спеціально було створене для прогулянок з коханою людиною. Беріть з собою плед, термос глінтвейну і зустріньте морський світанок разом.

9. Парк Шевченка. Парк Шевченка - це те місце, де два закоханих серця можуть побути поруч подалі від зайвих очей. Здається, що це місце пронизане коханням. У парку розміщено Джерело Інсурен - дівчини, з серця якої ллється невичерпний потік кохання, який вона берегла для свого коханого.

Також в парку є величезне колесо панарамного огляду, на вершині якого пари освідчуються один одному в коханні.

10. Залізничний вокзал. Але, незважаючи на все, перони одеського залізничного вокзалу бачили саму велику кількість щирих поцілунків та обіймів.

Інші новини з життя Одеси читайте на Одеса.depo.ua.