Свічинський звинуватив депутатів Одеської облради в "договорняках" і блокує сесію
Депутат Віталія Свічинський закликав блокувати трибуну і не дати працювати сесії
- Одеса
-
16 серпня 2019 09:38

Засідання Одеської обласної ради, яке розпочалося сьогодні, 16 серпня, намагаються зірвати, повідомляє кореспондент Depo.Одеса.
"Я переконаний, ідеологія партії "БПП Солідарність" не дозволяє домовлятися з "Опоблоком"", - заявив Свічинський.
Депутат Віталій Свічинський зайняв трибуну після початку сесії і звинуватив депутатів "БПП" у змові з "Опоблоком". Після того до президіуму сесії вийшли декілька депутатів обласної ради. Робота сесійного засідання призупинена. А голова облради Анатолій Урбанський заявив, що йому зламали мікрофон і у нього забрали картку для голосування.
Нагадаємо, що за інформацією депутата Віталія Свічинського, на засіданні погоджувальної ради на пост очільника облради обговорювалася кандидатура прихильника БПП Юрія Басюка. Його заступниками повинні стати депутат від "Оппоблока" Віталій Саутьоков і "Відродження" Ігор Недозимованний.
Нагадаємо, ведеться пряма трансляція сесії Одеської облради. Перед початком сесійного засідання під будівлю обласної ради прийшли активісти.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 08:35На Одещині рашисти пошкодили об’єкти цивільної інфраструктури та житлову забудову
- 19:55У порту Чорноморська сталася масштабна пожежа ФОТО Відео
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 19:20На Одещині чоловік викрав автомобіль ТЦК: йому загрожує до 5 років ув'язнення
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 08:01В Одесі від російського дронового удару загорівся склад (ФОТО)
- 11:06Готували серію ракетно-дронових ударів по Києву та Одесі: СБУ затримала двох агентів РФ ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 10:24Одещина під ворожим ударом: Дрони атакували чотири енергетичні об’єкти
- 12:12 Рашисти в Україні зруйновали та пошкодили понад півтори тисячі пам’яток культурної спадщини та майже 2,4 тисячі об’єктів культурної інфраструктури
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 19:33В Одесі жінка змушувала жебракувати свою 96-річну матір: порушено кримінальну справу ФОТО
- 23:23Ще шість нових індустріальних парків з різних регіонів внесено до реєстру
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 19:33В Одесі псевдотрейдер ошукав людей на понад 42 мільйони гривень
- 18:25 "Мама" втомилася: одесити шукають альтернативу Труханову, назріває "битва" місцевих політпроектів
- 14:44ВМС на маяку в Одесі підняли велетенський прапор України Відео
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній