ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суддю на мило. Оприлюднено інформацію про доходи судді, який розгнівав губернатора

Суддя Капля відпустив під заставу двох працівників міліції, які брали хабарі, мало чим від них відрізняється
Depo.
8 липня 2015 12:51
ФОТО: depo.ua
Суддю на мило. Оприлюднено інформацію про доходи судді, який розгнівав губернатора
Суддю на мило. Оприлюднено інформацію про доходи судді, який розгнівав губернатора

Слідчий суддя Приморського райсуду Одеси Олексій Капля, рішення якого випустити двох міліціонерів-хабарників під заставу викликало гнів губернатора Михайла Саакашвілі, володіє престижною іномаркою вартістю у дві власні річні зарплати. Про це повідомляє Одеса.depo.ua з посиланням на "368.media".

Дохід судді за весь 2013 склав 286 тис. гривень, з яких 258 тис. гривень припало на його зарплату. Його дружина заробила всього 58 тис. гривень. Офіційно майна у Каплі як "кіт наплакав". У його власності перебуває одна квартира (51,3 кв. метри). Дружина судді заможніша-володіє земельною ділянкою (511 кв. метрів) і будинком (148,7 кв. метрів). Утримання майна стає судді в 28 тис. гривень щорічно.

Також суддя Капля володіє іномаркою, на яку йому потрібно б було працювати, у всьому собі відмовляючи, цілих два роки. 

Спробуємо розрахувати орієнтовну місячного утримання такої автівки:

Mercedes-Benz ML 350 з бензиновим двигуном (бо "білі комірці" на дизильному паливі не дуже полюбляють їздити) за заявленими виробником, даними витрачає 23,2 літри бензину на 100 кілометрів. Враховуючи сьогоднішні ціни на паливо в Одесі та Києві, це приблизно 1500 гривень на день. Відповідно за 25-30 днів загальна сума сягає 40-45 тисяч гривень, не враховуючи інші витрати на технічне обслуговування. І це при суддівській заробітній платі у розмірі 8-10 тисяч гривень. 

Мабуть, він хотів купити звичайнісіньку "Таврію", але ж йому підсунули Mercedes-Benz ML 350.

Губернатор Одеської області Михеїл Саакашвілі також відреагував на цю новину.

"Я вчора закликав давати інформацію про конкретних суддів. І ось перші публікації - виявляється, у судді Капля - Mercedes ML 3х річної давності. А чого такий старий? Але дається мені, що цей Mercedes судді Каплі, всього лише крапля в морі незаконних доходів нашого суддівського корпусу." - написав Саакашвілі на своїй сторінці в "Фейсбуці".

Суддю на мило. Оприлюднено інформацію про доходи судді, який розгнівав губернатора - фото 1

Суддю на мило. Оприлюднено інформацію про доходи судді, який розгнівав губернатора - фото 2Суддю на мило. Оприлюднено інформацію про доходи судді, який розгнівав губернатора - фото 3Суддю на мило. Оприлюднено інформацію про доходи судді, який розгнівав губернатора - фото 4Суддю на мило. Оприлюднено інформацію про доходи судді, який розгнівав губернатора - фото 5

Більше новин Одещини читайте на odesa.depo.ua.