Столичний апеляційний суд залишив майно одеського аеропорту під арештом

Апеляційні скарги були подані в інтересах ТОВ "Одеса Аеропорт Девелопмент" та ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса"

У понеділок, 16 липня колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва розглянула апеляційні скарги, що були подані в інтересах ТОВ "Одеса Аеропорт Девелопмент" та ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса". Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу суду.

Скарги були подані на ухвалу слідчого судді Солом'янського районного суду міста Києва від 07 березня 2018 року, якою частково задоволено клопотання старшого детектива Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України та накладено арешт на майно ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса" та майно ТОВ "Одеса Аеропорт Девелопмент", визначене ухвалою, шляхом заборони розпорядження та відчуження.

Апеляційний суд відмовив у задоволенні скарги та залишив без змін ухвалу слідчого судді Солом'янського районного суду міста Києва від 07 березня.

У суді нагадали, що досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за фактом вчинення посадовими особами ТОВ "Одеса аеропорт Девелопмент" кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 ("Зловживання владою або службовим становищем") Кримінального кодексу України.

За інформацією НАБУ, слідство встановило, що у 2011 році, всупереч вимогам законодавства, відбулось відчуження комунального майна міжнародного аеропорту "Одеса" на користь суб'єктів господарювання. Це сталося внаслідок створення Одеською міською радою та ТОВ "Одеса аеропорт Девелопмент" (кінцевими власниками якого на той момент були місцеві одеські підприємці) ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса", до статутного фонду якого було передано майно КП "Міжнародний аеропорт "Одеса". У створеному ТОВ місцева громада отримала частку в розмірі 25% акцій, решта 75% акцій відійшли приватним власникам.

Під час розслідування детективи НАБУ ініціювали накладення арешту на майно створеного ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса". 29 березня 2018 року Солом'янський районний суд міста Києва ухвалив рішення про передачу нерухомого майна (загальною площею понад 65 тис. кв. м) міжнародного аеропорту "Одеса" та 75% акцій компанії, яка ним володіє (ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса") в управління АРМА. Впродовж наступних місяців ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса" та ТОВ "Одеса аеропорт Девелопмент" безуспішно намагалися домогтися зняття арешту зі згаданого майна.

Depo.Одеса писав, що НАБУ провело обшуки у квартирі екс-дружини Труханова через відкриту справу стосовно одеського аеропорту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #суд