Стало відомо, у яких сферах працюють іноземці на Одещині

Легалізацією найманої праці займається служба зайнятості, вона має виняткові права на видачу, продовження та анулювання дозволу на роботу іноземців

У 2019 році Одеський обласний центр зайнятості видав 657 дозволів на роботу в Україні для іноземців, у тому числі, продовження терміну роботи отримали 116 громадян іноземних держав, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на пресслужбу Одеського центру зайнятості.

Іноземці їдуть в Україну, щоб працювати у сферах будівництва, транспортних послуг, торгівлі. Також серед приїжджих є викладачі іноземних мов і масажисти. Більшість з тих, хто отримав дозвіл на роботу, – вихідці з Туреччини, Таїланду, Індонезії, Молдови, Білорусі, Великої Британії та Франції.

Загадом у 2019 році за дозволом на використання праці іноземних громадян в Одеський обласний центр зайнятості звернулося 399 роботодавців, які подали 795 заяв на оформлення дозвільних документів.

У службі зайнятості наголосили, що наявність тимчасової посвідки на проживання отриманою іноземцем на будь-яких підставах (шлюб з громадянином України, навчання в Україні тощо) не дають право на працевлаштування без дозволу на роботу.

Нагадаємо, які вакансії були найпоширенішими на Одещині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"