Стали відомі подробиці візиту кораблів НАТО до Одеси (ФОТО)

Вранці до одеського порту прибули шість військових кораблів НАТО

Кораблі, що прибули сьогодні, 23 липня, до одеського порту, входять у Постійну військово-морську групу та Постійну протимінну військово-морську групу Півнчноатлантичного альянсу. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу ВМС ЗСУ.

У прес-службі ВМС повідомили, що серед кораблів Постійної військово-морської групи НАТО №2 (SNMG2) до Одеси зайшли фрегат Королівських ВМС Нідерландів "DE RUYTER", фрегат Турецької Республіки "FATIH", фрегат МС Румунії "REGELE FERDINAND", а також судна Постійної протимінної військово-морської групи НАТО № 2 (SNMCMG2), зокрема допоміжне судно ВМС ФРН "RHEIN", мінний тральщик ВМС Туреччини "ANAMUR" та мінний тральщик МС Румунії "LUPU DINESCU".

Мінний тральщик "LUPU DINESCU" МС Румунії / Фото: ВМС ЗСУ

Мінний тральщик "ANAMUR" ВМС Туреччини / Фото: ВМС ЗСУ

Допоміжне судно "RHEIN" ВМС ФРН / Фото: ВМС ЗСУ

Фрегат "REGELE FERDINAND" МС Румунії / ФОТО: ВМС ЗСУ

Фрегат "FATIH" ВМС Турецької Республіки

Фрегат "DE RUYTER" Королівських ВМС Нідерландів / Фото: ВМС ЗСУ

Іноземна делегація зустрілася з командувачем Військово-Морських Сил ЗС України віце-адміралом Ігорем Воронченком. Сторони наголосили на важливості розвитку співробітництва між українськими ВМС і НАТО, флотами країн-партнерів з точки зору підвищення взаємосумісності та зміцнення безпеки у Чорноморському регіоні. Завершилася зустріч обміном сувенірами.

Кораблі будуть відкриті для відвідування мешканцями та гостями міста 24 липня (з 10:00 до 12:00 та з 15:00 до 17:00) та 25 липня (з 14:00 до 16:00). На екіпажі кораблів чекає культурна програма.

Як планується, по завершенні візиту кораблі зазначених груп НАТО спільно з Військово-Морськими Силами ЗС України проведуть у Чорному морі тренування типу PASSEX.

Довідково. Командиром походу Постійної військово-морської групи НАТО №2 (SNMG2) є комодор Боудевін Бутс, а Постійної протимінної військово-морської групи НАТО № 2 (SNMCMG2) – капітан 2 рангу Франк Магінскі.

Нагадаємо, до порту Одеси сьогодні зайшли кораблі НАТО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #НАТО