Стала відома компанія, яка "оживить" фасад Одеського морвокзалу
На роботи буде витрачено майже 13 млн грн
- Одеса
-
9 серпня 2017 12:14

Переможцем конкурсу названо київське ПрАТ "Укрбудтрансгаз". Про це стало відомо вчора, 8 серпня, під час чергового засідання тендерного комітету. Як передає Depo.Одеса, таку інформацію повідомили у прес-службі Одеського морського порту.
Для участі у конкурсі подали документи ТОВ "Теплолюкс-Південь (м. Одеса) та ПрАТ "Укрбудтрансгаз" (м. Київ). Після вивчення поданих пропозицій члени тендерного комітету прийшли до висновку, що одеська компанія не надала документального підтвердження відповідності кваліфікаційним вимогам, пред'явленим замовником. На цій підставі тендерний комітет відхилив заявку ТОВ "Теплолюкс-Південь".
А от кияни надали пакет документів, які повністю відповідають всім кваліфікаційним вимогам замовника, тому ПрАТ "Укрбудтрансгаз" й було визнано переможцем. Варто зауважити, що керівництво компанії переглянуло колишню пропозицію і замість 13,104 млн грн з ПДВ готове виконати роботи за меншу суму - 12,95 млн грн з ПДВ. При цьому підрядник зобов'язується укластися в терміни, відведені на виконання зазначених робіт - не більше 210 календарних днів.
За результатами проведених переговорів прийнято рішення укласти договір з учасником процедури закупівлі робіт з ПрАТ "Укрбудтрансгаз".
Нагадаємо, в Одесі планують реконструювати фасад морського вокзалу за сучасними технологіями.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 16:41Посадовець ТЦК обіцяв за $10 тисяч вивезти військового з місця служби, — поліція Одещини
- 08:18Окупанти вдарили по Ізмаїльському району Одещини, спалахнули пожежі
- 11:10Групу ворожих агентів, у "фокусі" яких був Київ та Одещина, викрила СБУ ФОТО
- 10:03Махінації під час закупівель: На Одещині викрили посадовців морського порту, що розтратили 8 млн грн ФОТО
- 09:02"УЗ" змінює розклад поїздів у 8 областях (СПИСОК)
- 08:18Окупанти атакували дронами передмістя Одеси, спалахнула масштабна пожежа
- 15:33На Одещині горів склад: Вогонь охопив 1500 кв.м
- 12:00 Напередодні переговорів Зеленський-Трамп. Логіка сторін
- 08:40 Зустріч Трампа і Путіна: Чого так і не сталося
- 10:36Агентурну мережу росіян викрили на Одещині: Зрадники розвідували локації для майбутніх атак ФОТО
- 09:20"УЗ" запускає додатковий поїзд між Києвом та Одесою (ГРАФІК)
- 21:33В Одесі двоє кліриків УПЦ (МП) вихваляли рашизм і виправдовували воєнні злочини рф (ФОТО) ФОТО
- 13:03На пляжі під Одесою вибухнула міна: Троє загиблих
- 18:35Ексвиконувача обов'язків заступника начальника поліції Ізмаїла запідозрили у втечі за кордон
- 12:40Посадовиця Одеської митниці попалася на хабарі
- 20:03Росія вдарила по азербайджанській нафтобазі SOCAR в Одеській області: є поранені
- 23:35 Українців чекають зміни у нарахуванні пенсій
- 21:47 З осені ТЦКашники фіксуватимуть на відео перевірки документів
- 20:28На Одещині група осіб катувала підлітка