ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стадіон "Чорноморець" в Одесі можуть продати для погашення боргів

Одеський стадіон "Чорноморець", на якому виступає однойменний клуб може піти з молотка
Depo.
18 серпня 2015 15:37
ФОТО: depo.ua
Стадіон "Чорноморець" в Одесі можуть продати для погашення боргів
Стадіон "Чорноморець" в Одесі можуть продати для погашення боргів

На торги арену стадіону "Чорономорець", на якому виступає одноіменний футбольний клуб виставить "Імексбанк" задля погашення власних кредитів, пише Depo.Одеса.

В свою чергу банк отримав стадіон в іпотеку від АО "Футбольний клуб "Чорноморець"".

У квітні 2013 компанії "Сервісний центр" "ЕЛІТ", "Мідель", "Фомальгаут" і "Канопус" відкрили кредитні лінії в "Імексбанку". В якості майнового гаранта повернення коштів виступило майно АТ "Футбольний клуб "Чорноморець".

До кінця 2014 року компанії здійснювали необхідні виплати в термін, але в кінці року у зв'язку з економічною ситуацією в країні виникли проблеми у самого банку. Як заявила глава НБУ Валерія Гонтарєва в інтерв'ю "Українській правді", гарантією виконання всіх необхідних умов, необхідних для рекапіталізації "Імексбанку", виступили кілька об'єктів, серед яких - стадіон "Чорноморець".

В результаті судових тяжб, які вела тимчасова адміністрація "Імексбанку" з чотирма вищепереліченими компаніями, згідно з рішеннями суду в червні-серпні цього року, компанії-боржники зобов'язані вчинити всі виплати за борговими зобов'язаннями. Якщо ж цього не станеться - стадіон "Чорноморець" стане тим майном, продаж якого компенсує втрату коштів за кредитними зобов'язаннями.

Більше новин з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.