Соратницю одеського мера випустили з СІЗО під заставу
Одеська депутатка від партії Труханова "Довіряй ділам" Марина Лозовенко вийшла з СІЗО під заставу у близько 1,4 мільйона гривень
- Одеса
-
13 серпня 2021 18:01
Депутатку Марину Лозовенко випустили з СІЗО під заставу у розмірі близько 1,4 мільйона гривень. Нагадаємо, соратницю одеського мера Геннадія Труханова, депутатку від партії "Довіряй ділам" підозрюють у розкраданні близько 27 мільйонів гривень. Очільниця низки приватних будівельних компаній наразі має статус підозрюваної у справі, яку розслідує НАБУ. Напередодні Вищий антикорупційний суд обрав їй запобіжний захід – 60 днів у СІЗО або застава у майже півтора мільйона.
Депутатка провела ніч у СІЗО і вже сьогодні вранці за неї була внесена застава, повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на "Суспільне". Також повідомляється, що Лозовенко має родичів у Болгарії, тому, на думку прокуратури, може втекти туди переховуватися від слідства та суду. Також, за словами прокурорки Олени Дроботової, підозрювана може впливати на свідків та знищити докази.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишній слідчій СБУ з Одеси постане перед судом за вимагання 80 тисяч доларів.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:05Труханов подав апеляцію на рішення суду про цілодобовий домашній арешт
- 09:16Відновлення ураженого окупантами енергооб'єкта на Одещині потребуватиме часу, - ДТЕК
- 08:47Ворог атакував Одещину: Бив по портовій та енергетичній інфраструктурі ФОТО
- 09:43На Одещині росармія атакувала автостоянку: є загиблі та поранені (ФОТО) ФОТО
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 20:15Суд визначив подальшу долю Труханова на найближчі два місяці
- 14:05Нападникам на працівників ТЦК в Одесі загрожує до 15 років ув'язнення, – СБУ
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 22:06Продавав "бронь" ухилянтам: На Одещині затримали ексчиновника військової адміністрації (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 10:11Рятувальники показали наслідки обстрілу Одещини ФОТО
- 08:26Внаслідок атаки дронів у Подільську на Одещині зникло світло і вода, відомо про затримки потягів
- 07:34На Одещині два поїзди будуть прямувати із затримкою
- 22:31Повінь для ексмера Одеси обернулася підозрою у службовій недбалості
- 12:04В Одесі стався озброєний конфлікт між працівниками ТЦК та п'яним поліцейським
- 11:29Рішення про позбавлення громадянства Труханова не є політичним, - Зеленський
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 12:31На Одещині семеро чоловіків на BMW X5 намагалися прорватися через кордон до Молдови, – ДПСУ ФОТО
- 20:34На Одещині чоловік зв'язав і викрав 10-річного хлопчика через конфлікт у школі, — поліція
Сектор

