ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сьогодні в Одесі представлять нові сучасні ліки та нанозмащувач

Ліки створені на основі речовин Куяльницького лиману
Depo.
3 вересня 2015 10:55
ФОТО: depo.ua
Сьогодні в Одесі представлять нові сучасні ліки та нанозмащувач
Сьогодні в Одесі представлять нові сучасні ліки та нанозмащувач

В Одесі відбудеться велика виставка вітчизняних винаходів, пише Depo.Одеса, посилаючись на "Репортер".

Про це в ході брифінгу розповів віце-президент інноваційної палати України, заслужений винахідник України Станіслав Кобилянський .

Він розповів, що відкриття виставки намічено на 11:00 3 вересня у Палаці студентів на вулиці Маразліївській. Виставка буде проходити в декілька етапів:

- 3 і 4 вересня
- 9-11 вересня
- 17-19 вересня

Щоразу в експозиції будуть додавати нові експонати.

"Школа хороших технічних фахівців в Одесі залишилася, але їм нікуди піти працювати. Ми хочемо, щоб громадськість звернула на це увагу. У нас представлено машинобудування, силова електроніка, це ті продукти, які здатні зробити Одеську область незалежної - від інших держав, наприклад, від Молдови", - зазначив Кобилянський. 

"Наші винаходи перевершують кращі світові зразки. Наприклад, наносмазка (засіб, розроблений на основі нанотехнологій, на 100% витісняють вологу. Використовується в різних двигунах і металоконструкціях. Ми проводили протягом 10 років її випробування в промисловості і оборонці . Вона не має аналогів у світі взагалі. Це справжня знахідка для інвесторів. У виробництво наносмазкі потрібно вкласти мільйон, а термін окупності проекту - два роки", - зазначив вчений.

Крім того, новинкою стануть винаходу в медичній сфері:

"Інновація з використання Куяльницького бруду для лікування ран, для їх загоєння. Це зараз активно можна використовувати в наших госпіталях для поранених з АТО. Ще ми розробили препарат для немовлят до одного року життя - замінник антибіотиків. Ми все це покажемо на виставці", - пообіцяв Кобилянський.

Одеситам лишається чекати на новинки та спостерігати за їх впровадженням у життя.

Більше актуальних новин Одеси можна знайти на Depo.Одеса