Смертельна ДТП на Одещині: ДБР затримало інспектора поліції охорони
Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань розслідують обставини смертельної ДТП за участю інспектора фізичної безпеки одного з батальйонів Управління поліції охорони ГУ Нацполіції в Одеській області (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України)
- Одеса
-
23 лютого 2020 14:58
Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на ДБР.
22 лютого близько 17:00 в одному із сіл Білгород-Дністровського району Одеської області правоохоронець не впорався з керуванням мотоцикла марки "МТ-11", унаслідок чого перекинувся. У результаті дорожньо-транспортної пригоди пасажир мотоцикла загинув, а водій отримав тілесні ушкодження.
Слідством встановлено, що поліцейський перебував в стані сп’яніння. У водія виявлено 2,03 проміле алкоголю в крові.
Правоохоронця затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання відносно нього запобіжного заходу.
Нагадаємо, на Одещині загинув пасажир мотоцикла.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:13В Одесі 13-річна агентка РФ разом з матір'ю вчинила ряд диверсій на замовлення ворога
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 08:36Внаслідок нічної атаки в Одесі загинув чоловік. Є руйнування
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 11:43В Одесі підірвали авто військового (ФОТО) ФОТО
- 21:33На Одещині чоловік кинув гранату у двір сусідки
- 15:09 росіяни атакували балістикою припортову інфраструктуру Одеси: є загиблі
- 09:01Внаслідок атаки БпЛА в Одесі пошкоджено багатоповерхівку. Поранено 5 людей, з них двоє дітей ФОТО
- 15:12Дискримінація і спотворення конкуренції: порти Одеса та Чорноморськ поскаржилися міністру Кулебі на тарифи Укрзалізниці
- 12:48Правоохоронці перекрили наркотрафік героїну з Туреччини
- 10:35Лікарка-реабілітолог та працівник залізниці з Одеси коригували атаки ворога по регіону та Силам оборони ФОТО
- 12:23В Україні стартували жнива
- 10:25Один дрон локаційно втрачений, решта - збиті: Нічна робота ППО
- 09:19Росія знову атакувала Одесу. Є загиблі та постраждалі (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:29Під час нічної атаки на Одещину до знищення ворожих БпЛА долучилися моряки-прикордонники
- 09:58Вночі російські дрони атакували Вилкове на Одещині
- 19:33У Білгород-Дністровському завершились пошуково-рятувальні роботи на місці російської атаки по навчальному закладу
- 09:20"УЗ" призначає нові поїзди з Одеси (ГРАФІК)