Слідчі побачили з боку одеських чиновників ряд порушень під час знищення санаторію "Магнолія"

Досудове розслідування встановлює незаконні дії посадових осіб

Слідчий суддя Приморського райсуду Одеси отримав дозвіл на вилучення низки документів управлінь міськради через порушення під час так званої "реконструкції" санаторію "Магнолія", через яку заклад був знищений. Як повідомляє кореспондент Depo.Одеса, про це йдеться в ухвалі суду.

В документі вказано, що старший слідчий ГУНП в АР Крим та міста Севастополя звернувся до суду з клопотанням, про надання тимчасового доступу до документів, що перебувають у володінні Управління архітектурно-будівельного контролю Одеської міськради в рамках кримінального провадження №1201701000000042.

Досудовим розслідуванням встановлюються незаконні дії посадових осіб органів виконавчої влади Одеської міської ради, які незважаючи на Закон України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" допомагають функціонувати підконтрольним суб'єктам господарювання.

Під час досудового розслідування було встановлено, що у липні 2017 року Управлінням державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міськради було зареєстровано дозвіл на проведення будівельних робіт ТОВ "Одесаінвестбуд" для будівництва курортно-оздоровчого комплексу за адресою Французький бульвар, 63/65 (санаторій Магнодія") на ділянці в 3,4470 га землі оздоровчого призначення.

Але підрядник ТОВ "Одесаміськбуд" підробив кваліфікаційні документи у частині наявності кваліфікованого персоналу під час отримання будівельної ліцензії, у зв'язку із тим, що станом з 2015 року на підприємстві працевлаштовано 3 людини, директор, бухгалтер та інша особа.

Також забудовник комплексу "Кандінський" (так позначено на заборі санаторію) не дотримався цільового призначення земельної ділянки, у зазначеному випадку - для експлуатації та обслуговування санаторно-оздоровчого багатопрофільного комплексу для дітей із батьками "Магнолія".

"Зазначене порушення було умисно допущене забудовником під час розробки проектної документації, а виконавчими органами Одеської міської ради умисно було проігнороване", - пише слідчій.

Крім цього під час проектування зазначеного об'єкту будівництва було повністю проігноровано вимоги ДБН до закладів охорони здоров'я, а фактично були використані норми для житлового будівництва, що підтверджує намір забудовників возведення житлових будинків на землях оздоровчого призначення, що прямо заборонено законодавством України.

Нагадаємо, що в Одесі дитячий санаторій закриють на невизначений термін.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #суд