Школи та житлові будинки без дахів: У Роздільнянському районі підраховують збитки від негоди

Негода вирувала у районі ще 9 серпня, проте її наслідки ліквідуватимуть ще довго

За попередньою  інформацією, у навчальних закладах сіл Слобідка, Кошари та Новоселівка під час негоди 9 серпня вітер зніс частину даху, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на пресслужбу Роздільнянської РДА. 

Так, наприклад, у Слобідського навчального виховного комплексу "ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ" вітер зірвав близько 100 листів  шиферу, пошкоджені вітрові дошки, а у класах на другом поверсі потекли стелі, які тільки цього літа пофарбували. Крім того, на території школи внаслідок негоди попадали дерева.

Аналогічна ситуація спостерігалась у Кошарському та Новоселівському загальнооствітних закладах.

Також негодою пошкодила дахи осель мешканців міста Роздільна, сіл Кошари, Понятівка, Бецилове, Слобідка тощо. 

У райдержадміністрації вирішили, що відділ освіти, молоді та спорту має створити комісію (з включенням директора КУСВТГРР "Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів та установ освіти" та відповідних фахівців установи) з обстеження навчальних закладів для визначення завданих збитків. "За рішенням районної комісії ТЕБ та НС органам місцевого самоврядування надані доручення щодо визначення збитків, завданих стихією серед населення, та, вразі необхідності, надати допомогу громадянам з ліквідації наслідків  стихії. Стосовно закладів освіти, то збитки будуть визначені комісією, та на підставі наданих матеріалів буде прийняте рішення комісії ТЕБ та НС, відповідно до чинного законодавства", – повідомили у пресслужбі.

Нагадаємо, через негоду, яка вирувала в Одеській області 3 серпня, а також у ніч на 4 серпня, 25 населених пунктів у різних районах області залишилися без енергопостачання.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook