Шестеро нардепів з Одещини отримали у якості компенсації за житло у столиці від 14,3 тисячі до 41,6 тисяч

Народні депутати отримали компенсацію за оренду житла у Києві за жовтень поточного року

Шестеро нардепів з Одещини отримали у як…
Фото: Прямий

Список народних депутатів, які отримали компенсацію за оренду житла у столиці, опублікований на офіційному сайті Верховної Ради, повідомляє Depo.Одеса.

Зазначимо, раніше всі народні депутати отримували однакову суму на винайм житла, проте зараз ці цифри дуже різняться. Найменше грошей з нардепів, які представляють у парламенті Одеську область, отримав Степан Чернявський – 14,3 тис. грн, трохи більше за нього – Анатолій Урбанський – 18,2 тисячі.  Олександр Ткаченко отримав 38 тисяч, а Сергій Колебошин – 40 887 гривень. Найбільші суми серед одеситів отримали Олег Колєв та Микола Скорик – по 41,6 тисяч гривень. Зауважимо, що 41,6 тисяч – це найбільша компенсація, яку отримують народні обранці за жовтень. Для порівняння, народні депутати минулого скликання у якості компенсації за оренду житла отримували по 20 150 тисяч гривень.

Народні депутати ІХ скликання працюють не перший місяць, проте за вересень сума компенсацій на сайті Верховної Ради не була оприлюднена. 

Додамо, що жоден із нардепів з Одещини, які отримали компенсацію за житло, не має нерухомості у Києві, принаймні, ніхто не вказав її у деклараціях. 

Нагадаємо, яку першу заробітну плату отримали народні депутати від Одещини. 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"