Щоденник ОМКФ: Зустріч із Єгором Трояновським і ще один погляд на Чорнобильську катастрофу

Покази стрічок Міжнародної та Національної конкурсних програм та зустрічі з їхніми творчими групами чекають на глядачів 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю сьогодні, 28 вересня
 

Щоденник ОМКФ: Зустріч із Єгором Троянов…

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на програму ОМКФ.

Відсьогодні для перегляду доступні нові стрічки Міжнародної та Національної конкурсних програм. Зокрема, можна переглянути фільм "На абордаж!" режисера Ґійома Брака. Стрічка – про кохання й пригоди, до яких воно призведе.

"На абордаж!"

Із Міжнародної конкурсної програми також доступна стрічка "Ти помреш у двадцять" режисера Амджажа Абу Алали. Її події відбуваються у Судані в наші дні. Місцевий пророк у день народження головного героя Музаміла каже, що той помре у двадцять років. Мати-одиначка Сакіна оберігає свого сина як зіницю ока, але час йде, й ось Музамілу виповнюється 19.

"Ти помреш у двадцять"

Зі стрічок Національної конкурсної програми на глядачів відсьогодні чекають українсько-румунський документальний фільм "Не все буде добре" – ще один погляд на Чорнобильську трагедію. Наполовину сліпий режисер, матір якого впевнена, що Чорнобиль є причиною його захворювання, адже він народився 1986-го,залишає позаду життя у Румунії і збирається у подорож, щоб знайти інших людей, які постраждали від катастрофи.

"Не все буде добре"

Ще одна стрічка Національної конкурсної програми, доступна відсьогодні, – українсько-австралійська комедійна драма "Родина". Її головний герой – самотній чоловік, який намагається відтворити родинне життя за допомогою не найкращого ґатунку акторів.

"Родина"

Окрім того, на глядачів чекає низка творчих зустрічей. Розпочнуться вони о 14:00 із зустрічі з творчою групою документального фільму "Бєс" – розслідування викрадення і ймовірного вбивства добровольця Олексія Кудрявцева на Донбасі. У зустрічі візьме участь режисер Єгор Трояновський.  

О 15:00зустріч із творчою групою стрічки "Мій милий дім"; о 16:30з творчими групами фільмів "Земля Ґеварa" та "Сестри Росінанта", які увійшли до Конкурсу європейських документальних фільмів.

О 18:00 на глядачів чекає зустріч із авторами релігійно-тоталітарної стрічки "Служителі".

Участь у творчих зустрічах безкоштовна для всіх охочих. Для цього достатньо долучитися до трансляції на Facebook-сторінці та на Youtube-каналі ОКМФ.

Доступ до стрічок – 60 гривень, дивитися їх можна лише з території України.

Читайте також

Майстер-клас від Романа Балаяна та "Бєс" Трояновського

Щоденник ОМКФ: Розмова з Роєм Андерссоном, "Атлантида", "Урсус"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"