ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сепаратисти та Росія готують нові провокації на 2 травня в Одесі

Інформаційні атаки на Одесу, пов'язані з темою 2 травня - річницею трагічних подій 2014 року - тривають
Depo.
13 квітня 2016 14:21
ФОТО: depo.ua
Сепаратисти та Росія готують нові провокації на 2 травня в Одесі
Сепаратисти та Росія готують нові провокації на 2 травня в Одесі

Як передає Depo.Одеса, про це повідомив координатор групи "Інформаційне опір - ЮГ", волонтер, військовий експерт і журналіст Сергій Братчук.

За його словами, інформаційні ресурси, які знаходяться за межами України, намагаються створити панічний фон серед городян, а також туристів, які вже мають намір відвідати Чорноморську Пальміру в травневі вихідні дні.

Серед поширених запитань "націоналістичні десанти", нібито неготовність правоохоронних структур до можливих провокацій, в тому числі і силових, нібито некерованість регіоном і т. д.

Також Братчук зазначив, що патріотична громадськість в особі одеситів та спецслужби не допустять акцій протистояння, які можуть дестабілізувати військово-політичну ситуацію в місті і області, можливі провокації будуть припинятися адекватно і швидко. Швидше за все, вже розроблений план дій відповідних структур, складений з урахуванням ситуацій, які виникали в Одесі 10 квітня.

Братчук рекомендував у будь-якому випадку, одеситам і гостям міста би серйозно поставитися до інформаційних повідомлень, якими будуть намагатися нагнітати обстановку, уважно вивчати джерела подібних заяв і тих, хто їх будуть робити. Зберігати спокій і не брати участь в сумнівного роду акціях.

Нагадаємо, що у Авакова пророкують масштабні масові заворушення в Одесі на травневі свята.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса