Саакашвілі заступається за митницю Одеси перед Яценюком
Губернатор категорично налаштований проти позиції прем'єр-міністра України
- Одеса
-
12 лютого 2016 18:12
Міхеіл Саакашвілі не лишає спроби досягти справедливості, цього разу, приділяючи увагу Одеській митниці, пише Depo.Одеса.
Він дає зрозуміти своє ставлення до позиції Арсенія Яценюка та вкотре звертає увагу на його нечесність щодо українського народу.
На своїй сторінці у Facebook губернатор Одещини зазначив:
"Прем'єр-міністр продовжує грати в наперстки з українським народом.
Сьогодні він звинуватив Одеську митницю в тому, що вона не перевиконала план по наповненню бюджету і через це не буде збудована дорога Одеса-Рені.
Факт: у січні Одеська митниця перевиконала план митних надходжень на 123,8 млн. грн., або на 126%. З них половина (61,9 млн. грн.) піде на будівництво доріг Одеської області.
Ще один факт: перед приходом Юлії Марушевськоі на посаду голови Одеської митниці план різко підняли з 953,8 млн. до 1228,4 млн. грн., при цьому позбавивши митницю надходжень від енергетики, які в середньому приносили дохід в 370 млн гривень.
Одеська митниця першою в Україні відмовилася від так званих "майданчиків" та інших тіньових схем, вигнавши контрабандистів і хабарників, які були левовою часткою від загального числа імпортерів і тим не менше ми зуміли виконати навіть цей завищений план, але Прем'єр-міністр чомусь цього не знає, чи воліє обманювати народ України".
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:43На Одещині росармія атакувала автостоянку: є загиблі та поранені (ФОТО) ФОТО
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 20:15Суд визначив подальшу долю Труханова на найближчі два місяці
- 14:05Нападникам на працівників ТЦК в Одесі загрожує до 15 років ув'язнення, – СБУ
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 22:06Продавав "бронь" ухилянтам: На Одещині затримали ексчиновника військової адміністрації (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 10:11Рятувальники показали наслідки обстрілу Одещини ФОТО
- 08:26Внаслідок атаки дронів у Подільську на Одещині зникло світло і вода, відомо про затримки потягів
- 07:34На Одещині два поїзди будуть прямувати із затримкою
- 22:31Повінь для ексмера Одеси обернулася підозрою у службовій недбалості
- 12:04В Одесі стався озброєний конфлікт між працівниками ТЦК та п'яним поліцейським
- 11:29Рішення про позбавлення громадянства Труханова не є політичним, - Зеленський
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 12:31На Одещині семеро чоловіків на BMW X5 намагалися прорватися через кордон до Молдови, – ДПСУ ФОТО
- 20:34На Одещині чоловік зв'язав і викрав 10-річного хлопчика через конфлікт у школі, — поліція
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 20:20Житель Київщини організував замах на вбивство двох одеситів
- 10:18Ворог масовано вдарив по Ізмаїлу: Пошкоджено портову та енергетичну інфраструктуру
Сектор

