ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Саакашвілі закликав своїх опонентів говорити по суті, а не відходити від теми

Оппоненти губернатора Одещини вважають Саакашвілі дуже емоційним, а відповідати на питання не бажають
Depo.
9 вересня 2015 17:43
ФОТО: depo.ua

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі закликає своїх опонентів відповідати на звучну з його боку критику по суті, а не пояснювати все це емоційністю, пише Depo.Одеса з  посиланням на "Інтерфакс".

"Я висловив свою власну думку, і це думка, на жаль, переважної більшості людей в Україні. Я змушений констатувати, що розмови про реформи у нас підмінило маскування реформ, розмови про зміни у нас підмінили справжні зміни, і чим більше уряд каже, що він служить народу, тим більше багато з них починають служити олігархам ", - сказав Саакашвілі.

Він нагадав, що при його призначенні на посаду голови Одеської ОДА була домовленість про те, що екс-президент Грузії є незалежною людиною і говорить те, що думає.

Також Саакашвілі зазначив, що у відповідь на його критику пішли висловлювання про його емоційність, про так званий "кавказький характер".

"Про що завгодно говорять, крім справ. Недоречно говорити про те, який я, і посилатися на кавказьку емоційність. Я думаю, що українці набагато більш емоційні на цю тему, ніж будь-який кавказець. У країні відбуваються речі, які викликають сильні негативні емоції. І потрібно відповідати по суті, а не переходити на мою особистість, тому що особистість тут ні при чому ", - сказав він.

На питання про те, чи претендує він на посаду прем'єр-міністра, Саакашвілі знову заявив, що обіцяв одеситам зробити те, що поліпшить їхнє життя, і буде продовжувати цим займатися.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.