ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Саакашвілі виступив проти приїзду репера-окупанта Тіматі в Одесу

Губернатор Одеської області Михеіл Саакашвілі пообіцяв наполегливо радити прикордонникам не пускати в Україну прибічників Путіна, серед яких і репер Тіматі
Depo.
26 липня 2015 13:15
ФОТО: depo.ua
Саакашвілі виступив проти приїзду репера-окупанта Тіматі в Одесу
Саакашвілі виступив проти приїзду репера-окупанта Тіматі в Одесу

Тим, хто порівнює прагнення України до свободи та незалежність з наркоманією-не місце на українських сценах, написав на своїй сторінці в "Фейсбуці" голова Одеської ОДА, повідомляє Одеса.depo.ua.

"Вважаю "Ібіцу" кращим клубом Європи та однією з найбільших пам'яток Одеси. І оскільки я за вас вболіваю, не розумію як ви могли запросити Тіматі, який повністю виправдовує російську агресію та називає Україну "молодшим братом", який запив та почав вживати наркотики. Не кажучи вже про те, що це кращий друг Кадирова, у якого руки по лікоть у крові українців на Донбасі. Я вітаю приїзд російських туристів до Одеси,був би щасливий побачити тут Макаревича, ДДТ, Земфиру, яка відкрито підтримувала Україну, із задоволенням відвідаю концерт BG, але буду наполегливо радити прикордонній службі не впускати прибічників Путіна на борючуюся вільну українську землю.", - написав Саакашвілі.

Також губернатор Одещини у своєму зверненні додав посилання на інтервью репера, який підтримує війну проти України.

Інші новини з життя Одеси читайте на Одеса.depo.ua.