ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Саакашвілі "примазався" до Шустера, назвавши його незалежним

Губернатор Одещини сказав, що підтримує незалежний канал Савіка Шустера і купив картку його каналу
Depo.
15 квітня 2016 13:13
ФОТО: depo.ua
Саакашвілі "примазався" до Шустера, назвавши його незалежним
Саакашвілі "примазався" до Шустера, назвавши його незалежним

Губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі на своїй сторінці у "Фейсбуці" розмістив запмс, в якому називає Савіка Шустера незалежним, пише Depo.Одеса.

"Сьогодні в Україні майже немає телевізійних каналів, які готові чесно та об'єктивно оцінювати ситуацію і надавати право голосу людям, які йдуть проти олігархічно-корупційної системи. Саме тому я підтримую рішення Савіка Шустера про створення власного, народного, незалежного каналу", - сказав Саакашвілі.

"Студія Савіка - команда однодумців, для яких незалежність - головний принцип роботи, підтримку будь-якого з олігархів вони сприйняли б як образу свого професіоналізму, тому вони розраховують на підтримку народу України.
Я відчуваю перед цією командою особисті зобов'язання, так як на плюсах Коломойського мені взагалі заборонено надавати слово і можна показувати тільки в негативному світлі, а після того, як я розповів у Савіка про зв'язок влади з Коломойським і іншими олігархами, наступне його шоу зняли з ефіру 1 + 1", - додав він.

"Доступ до телеканалу залишиться безкоштовним, але для тих, у кого є така можливість, журналісти відкрили продаж карт студії (від 100 грн.), Які дозволять брати участь в онлайн голосуваннях і допоможуть вижити чесним журналістам в інформаційному світі олігархічної брехні", - сказав губернатор Одещини.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса