ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеські поліцейські "запакували" Саакашвілі в багажник

Губернатор Одещини запакував "постраждалих" в багажник поліцейської машини на показовому тренуванні поліцейських
Depo.
18 серпня 2015 12:15
ФОТО: depo.ua
Одеські поліцейські "запакували" Саакашвілі в багажник
Одеські поліцейські "запакували" Саакашвілі в багажник

Вранці 18 серпня майбутні одеські поліцейські провели у дворі Університету МВС показове тренування, в ході якого відпрацювали кілька варіантів евакуації постраждалих при масових заворушеннях у місті, пише Depo.Одеса.

У різних варіантах розвитку подій виглядало все приблизно однаково: троє-четверо озброєних поліцейських підходили до лежачого на землі потерпілого, потім його забирали - в салон машини або в багажник. Процес прикривали двоє озброєних пістолетами "копів". Ще одним сценарієм стала перевірка документів водія автомобіля, який проїхав на червоне світло і був зупинений поліцією.

Саакашвілі особисто взяв участь у поліцейських навчаннях - фото 1

До навчань приєднався і губернатор Михайло Саакашвілі, що переодягся в тренувальну форму поліцейських - темно-синю футболку і кепку. Він особисто "пакував" в багажник поліцейської машини пораненого і перевіряв документи у порушників правил дорожнього руху. При цьому він і сам побував у багажнику поліцейської машини.

Саакашвілі особисто взяв участь у поліцейських навчаннях - фото 2

У своєму досить емоційному виступі за підсумками навчань Саакашвілі відзначив високий рівень професіоналізму співробітників патрульної поліції і заявив, що вони зможуть перевершити за своїми професійними якостями поліцейських Європи та США. Також він вказав на високі очікування щодо поліції, яка створюється сьогодні, але потрібна була ще вчора. Але найважливішим моментом губернатор вважає реформу у вигляді створення з нуля і інших правоохоронних органів в структурах МВС і особливо прокуратури.

Саакашвілі особисто взяв участь у поліцейських навчаннях - фото 3

"Якщо залишити все як є, то стара прокуратура, стара міліція - вони просто з'їдять нову поліцію за півроку" - категорично каже Саакашвілі.

Запуск патрульної поліції відбудеться наприкінці серпня - менш ніж через 10-12 днів.

Нинішню міліцію Саакашвілі назвав абсолютно корумпованою кримінальною структурою, яка займається торгівлею наркотиками, віджиманням автомобілів, кришуванням бізнесу та багатьма іншими неналежними діями. При цьому міліціонери, за словами Михайла Саакашвілі, знають про те, що їх ненавидять.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.