ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рішення судді Одеського суду підтвердило фальсифікацію на виборах в Затоці

Пройшло чергове судове слухання за позовом організації "Благополуччя Затоки" до Білгород-Дністровського відділенню міграційної служби
Depo.
9 жовтня 2015 16:59
ФОТО: depo.ua
Рішення судді Одеського суду підтвердило фальсифікацію на виборах в Затоці
Рішення судді Одеського суду підтвердило фальсифікацію на виборах в Затоці

Вчора, 8 жовтня, пройшло чергове судове слухання за позовом громадської організації "Благополуччя Затоки" до Білгород-Дністровського відділенню міграційної служби стосовно незаконності масової реєстрації жителів у селищі Затока, пише Depo.Одеса з посиланням на "ОдессаМедиа".

Позивач надав суду понад 2 тис. документів про незаконну реєстрацію 600 громадян в Затоці. 

Представники міграційної служби не надали документів, аргументуючи тим, що фізично не можуть впоратися з таким обсягом, а юристи вузу, які виступали в якості третьої сторони, заявили, що мають право прописувати студентів на базі. При цьому не заперечували, що приміщення не передбачені для постійного проживання.

Незважаючи на те, що вся доказова база незаконність масової реєстрації в Затоці позивачем була надана, суддя Свида прийняв не зовсім логічне в сформованих обставинах загрози фальсифікації виборів рішення: нові реєстрації заборонити, а справу стосовно 600 осіб, які були прописані раніше - розглянути 22 жовтня.

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія виявила, що під Одесою, а саме у курортному селищі Затока практикують "липову" прописку.Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.