ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Рейтинг губернаторів: У Степанова експорт не росте

Губернатор Одещини посів дев'яте місце в рейтингу губернаторів від "Ділової столиці"

Depo.
19 червня 2017 13:06
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса з посиланням на "ДС", Одещина показала найменше падіння народжуваності (на 1,9%, тоді як в цілому по Україні кількість новонароджених скоротилася на 6,7%). Також Одещина увійшла в трійку кращих як по динаміці будівництва (зростання в 1,66 рази), так і за обсягом виконаних будівельних робіт (570 грн на одного жителя), стала четвертою за припливом прямих іноземних інвестицій на душу населення і п'ятої за динамікою промисловості.

Приріст промислової продукції в першому кварталі склав 8,7%, а за підсумками чотирьох місяців - вже 12,7%, завдяки чому область піднялася за даним критерієм на третє місце. Найбільш сильно зросли виробництво пластмасових виробів (на 31,3%) і продукція харчової промисловості (зростання на 25,4%).

У той же час Одещина в першому кварталі єдина з усіх мирних регіонів допустила падіння експорту товарів і послуг (на 0,9%). Експорт товарів зменшився на 2,4%, причому особливо сильно скоротилися товарні поставки в країни ЄС - на 30,8%. Також область друга знизу по динаміці сільгоспвиробництва (падіння на 8% як за три, так і за чотири місяці) і нефінансових послуг, увійшла в число двох регіонів з найбільшим зростанням смертності населення, в четвірку - з найнижчими темпами зростання реальної зарплати, в п'ятірку - з найвищою смертністю.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса