ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Проведення гей-параду в Одесі є нічим іншим як провокація, - Одеський ПС

Одеські ЛГБТшники самі не знають про проведення параду секс-меньшин в місті
Depo.
11 серпня 2015 13:22
ФОТО: depo.ua
Проведення гей-параду в Одесі є нічим іншим як провокація, - Одеський ПС
Проведення гей-параду в Одесі є нічим іншим як провокація, - Одеський ПС

Голова Одеського Правого Сектору Сергій Стерненко прокоментував на своїй сторінці у "Фейсбуці" проведення параду секс-меншин в Одесі, пише Depo.Одеса.

За його словами, організатором є невідома спільнота, зареєстрована в Швейцарії. Перевірити, що і як стосовно цієї "організації" просто нема часу, оскільки строки вкрай малі.

Стерненко звертає увагу і на інші дивні нюанси:

"- Жіночка, що позиціонує себе як організатор, цілком дивна особа (мав щастя з нею спілкуватись), яка не приховує, що її мета - відпрацювати гроші.
- Днями проведення заходу в Одесі обрали саме ті дні, коли в місті будуть ультрас аж 4х команд (Чорноморець, Заря, Шахтар та Дніпро).
- Основні (недо)ЗМІ, що тиражують інформацію про фестиваль - проросійські спільноти, Таймер та російські ресурси.
- Одеські ЛГБТшники чомусь не дуже в курсі про захід.
- Повідомлень до органів влади про проведення "фестивалю" не надходило. Місце проведення та маршрут - невідомі. Звозити учасників будуть на автобусах, які вже орендовано (заявила сама організаторша)".

Отже, на думку голови ПС, хода має провокативний характер. Серед вірогідних результатів же слід чекати заворушень, можливо масових, висвітлених великою кількістю ЗМІ, що знизить потік туристів до міста. А також чергові хвилі пропаганди, з боку як російських, так і українських ЗМІ. "Перші розкажуть про нацистів та жахливі євроцінності, другі - про негідників-добровольців (правосєків/азовців/ін.), які не дають Україні отримати безвізовий режим (людям скоро їсти не буде що, а вони про візи) та інтегруватись до ЄС. Чергова хвиля інформвійни, спрямована на дискредитацію патріотичних рухів", - переконаний Стерненко.

"Так що цілком зрозуміло, що проведення цієї гей-акції є нічим іншим, як провокація зі сторони нашого "доброго" східного сусіда Росії, що навіть Одеські ЛГБТшники самі не знають про цю акцію" -- резюмує голова ПС.

Більше новин з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.