ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

"Принцеса Дніпра" возитиме туристів з Одеси до Києва

Маршрут теплоходу стає все більш популярним

Depo.
20 червня 2017 11:46
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Адміністрації Одеського порту, вранці 20 червня відбувся п'ятий в цьому сезоні захід у Одеський порт пасажирського теплохода "Принцеса Дніпра" типу "річка-море". На борту туристи, головним чином громадяни Німеччини, Швейцарії та Румунії. Всього - 140 осіб. Це найбільша кількість мандрівників з моменту відновлення причорноморських круїзів, що свідчить про зростання популярності маршруту.

За інформацією директора агентуючої компанії "Лондон Скай" Костянтина Лічікакі, наступний, шострий захід річника в Одесу відбудеться вже в липні. У графіку лайнера передбачений невеликий перестій. Потім рейси відновляться по подовженому маршруту: від Києва до румунського порту Фетешті на Дунаї. Таким чином, круїз зв'яже дві великих річки Чорноморського басейну, і судну, яке, судячи з назви, панує над Дніпром, представиться можливість показати іноземним гостям свої "володіння".

Нагадаємо, 16 травня повідомлялося, що вперше за два роки до Одеси зайшов річковий круїзник, який везе туристів з Румунії до Києва.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса