ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Президент навчався разом з військовими на Миколаївщині

Голова держави взяв участь у військових навчаннях на Бузькому лимані
Depo.
22 липня 2015 11:29
ФОТО: depo.ua
Президент навчався разом з військовими на Миколаївщині
Президент навчався разом з військовими на Миколаївщині

21 липня, Президент України прибув з робочим візитом на Миколаївщину. Глава держави взяв участь у військових навчаннях на Бузькому лимані, пише Одеса.depo.ua.

До військових навчань були залучені підрозділи морської піхоти, сил спеціального призначення, надводних кораблів і катерів ВМС України, штурмова та армійська авіація Повітряних Сил, морської авіації ВМС, протитанкова артилерія, танкові та інженерні підрозділи Сухопутних військ Збройних Сил України.

В своєму зверненні Верховний головнокомандувач наголосив: "Славні українські військові моряки і морські піхотинці, останній рік став випробуванням на вірність військовій присязі. Ви цей іспит склали! Сьогодні можу з гордістю стверджувати: українські чорні берети готові на захист України. Битва за Україну завершиться перемогою! Дякую за героїзм та наполегливість у відновленні морської слави України".

Президент зауважив, що Збройні сили продовжують отримувати техніку після капітального ремонту та модернізації на українських підприємствах. Також Україна на сьогодні продовжує отримувати міжнародну допомогу, головною метою якої є приближення української армії до стандартів НАТО.

Після виступу Президента відбулася церемонія державних нагород. Перший заступник голови Адміністрації Президента Віталій Ковальчук зачитав Указ Президента України, згідно якому орденом Богдана Хмельницького 3-го ступеня нагороджено підполковника Сергія Куза, а також орденом "За мужність" 3-го ступеня нагороджені капітан-лейтенант Олексій Гуреєв, головний корабельний старшина Костянтин Атоян, головний корабельний старшина Дмитро Громовий та старший мічман Петро Іванов. Петро Порошенко особисто вручив бойові нагороди військовим.

Після вручення орденів відбувся показовий проїзд бойової техніки підрозділів, що відразу відправилися в зону проведення антитерористичної операції під м. Маріуполь.

Більше новин Одещини читайте на Одеса.depo.uа.